reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Samsung One UI 3.1 Samsung Messaging

İddia: “Samsung Galaxy S22 Ultra, yeni nesil Galaxy Note olabilir”

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bugün bir kez daha Galaxy Note merkezli dikkat çeken bir haberle gündemde yer alıyor.

Şimdiye kadar biliyorsunuz hep 2021 boş geçiliyor ancak kesin olarak 2022’de yeni bir Note serisi gelecek diyorduk. Galaxy Note için marka yenilemesi yapmadığı için seriyi iptal ettiği iddia edilen ancak daha sonra yeni seri geliştirdiği söylenen Samsung, dün Galaxy Note’u bildiğimiz şekilde iptal etmiş olabilir haberiyle gündemdeydi.

Samsung’a yönelik sağlam kaynak Ice Universe, dün direkt olarak Galaxy Note serisi sona erdi bilgisini verdi. Bu iddia için ekstra detaylar gelmedi ancak S Pen temelli kullanım tarihe karışmayacak denildi. Peki burada tam olarak ne olacak?

Yeni bilgilere göre Galaxy Note’ların sunduğu deneyim Galaxy S serisine taşınıyor. Dün bunun Galaxy S serisi için daha önce de gördüğümüz S Pen taşıyabilen telefon kılıfları ile olacağını düşündüğümüzü aktarmıştık.

Ancak Ice Universe ek bir açıklamasında bunun söz konusu olmadığını belirtti. Bu bilgi yüzde 100 kesin değil ancak Samsung Galaxy S22 Ultra modelinde gövdeye entegre S Pen kullanımı karşımıza çıkabilir.

Eğer bu doğru çıkarsa birçok kişi fazlasıyla memnun olacaktır. Galaxy Note’ların sağlam kitlesi S Pen kalemi bir kılıfta değil telefonun içerisinde taşımak istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S22 Ultra, yeni Galaxy Note olarak çok dikkat çekebilir

Üç farklı modelden oluşan Samsung Galaxy S22 serisi için en son çıkan bilgi ise renk seçenekleriyle alakalı olmuştu. Söylendiği kadarıyla serideki modellerin renkleri tam olarak şöyle olacak:

Galaxy S22 ve S22 Plus:Beyaz, siyah, pembe-altın, yeşil”
Galaxy S22 Ultra:Beyaz, siyah, koyu kırmızı”

Burada özellikle koyu kırmızı renk dikkat çekiyor. Eğer bu renk gerçek olursa ve tahmin edildiği kadar etkili olursa (Özellikle vişne çürüğü tonunda), çok fazla talep görecektir.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın