reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Samsung One UI 3.1 Samsung Messaging

Geliyor, gelmiyor; yeni Samsung Galaxy Note yine gündemde

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, son dönemde Galaxy Note özelinde gündeme gelmeyi sürdürüyor.

Samsung’dan bu yıl yani 2021’de yeni bir Galaxy Note gelmedi, gelmeyecek. Firma bunu resmi olarak kendisi açıklıyor. Ancak Samsung’dan Galaxy Note serisi tamamen öldü, artık bir Galaxy Note çıkarmayacağız tarzında bir açıklama ise yapılmıyor.

Yani yüksek ihtimalle 2022’de yeni bir Galaxy Note modeli gelecek. Kısa süre Galaxy Note için marka yenilemesi yapmadığı için seriyi iptal ettiği iddia edilen, ancak bu da tam da doğru olmayan firma, yeni konuşan sağlam bir kaynağa göre yeni bir Galaxy Note geliştiriyor.

Bahsettiğimiz bu kaynak Samsung sızıntıları konusunda bir numaralı isimlerden Ice Universe. Kaynağa göre yeni Galaxy Note için, farklı bir deyişle yeni jenerasyon Galaxy Note için tedarik ağlarından ilk kanıtlar görünmeye başlamış durumda.

Bu kadar fazla oranda talep varken Samsung’un Galaxy Note serisini bir model daha çıkamadan öldürmesi zaten çok olası değil. Bu açıdan artık yüzde 90 kesin olarak 2022 çıkacak yeni Galaxy Note için hazır olmak gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, yeni Galaxy Note çıkarsın diye imza kampanyası dahi başlamıştı

Fan kitlesi yeni Galaxy Note’un 2022 yaz aylarında değil hemen 2022’nin başında satışa sunulmasını istemişti. Hatta bazıları 2022 başında gelecek Galaxy S22 serisi yerine yeni bir gövdesinde S Pen taşıyan Galaxy Note istiyordu.

Bunun için hatta burada görebileceğiniz SamMobile tarafından başlatılan bir kampanya dahi karşımıza çıkmıştı. Samsung Galaxy Note serisinin fanları gerçekten uzun yıllardır çok sadık durumlarda ve telefonlarını fazlasıyla seviyorlar.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın