reklamı kapat

POPÜLER

Nokia G50 5G

Nokia G50 5G için fiyat dahil tüm detaylar kendisini gösterdi

Arkasında HMD Global’in yer aldığı Nokia’nın Nokia G50 5G akıllı telefon modeli için artık tüm detaylar netlik kazanmış durumda.

Nokia G50 5G akıllı telefon modeli direkt olarak Roland Quandt tarafından detaylı olarak sızdırıldı. Oldukça standart tasarımımı yukarıda gördüğünüz dalma çentikli ve genel olarak eski görünümlü telefon, gücünü Snapdragon 480 5G işlemciden alıyor ve Avrupa’da 259 euro fiyatla raflara çıkmaya hazırlanıyor.

İsminde de geçtiği üzere 5G desteği bulunan telefon, arkasında üçlü kamera sistemi taşıyor. Burada 48 megapiksel ana + 5 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel derinlik kameraları bir araya geliyor.

İki farklı renkte görülen model, 4 GB RAM + 128 GB depolama ile yolda bulunuyor ve microSD üzerinden depolama artışı getiriyor. Resmi olarak 28 Eylül tarihinde tanıtılması beklenen telefon, 4.850 mAh pil üzerine kuruluyor.

Kutusundan Android 11 ile çıkan, 2 yılı ana güncelleme ve 3 yıl güvelik güncelleme sözü verilen Nokia G50 5G, 8 megapiksel selfie kamerasına ile 3.5 mm kulaklık girişine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia G50 5G yanında Nokia T20 Android tablet modeli de geliyor

Bu yıl bitmeden OPPO, Vivo, Realme, iQOO ve Xiaomi imzalı birçok yeni tablet modeli satışa çıktı ve çıkacak. Bunlar arasında ortaya çıktığı kadarıyla Nokia T20 Android tablet modeli de olacak.

WiFi ve 4G olmak üzere iki farklı versiyona sahip olan tablet, sınırlı sayıdaki detaya göre 10,36 inç ekran üzerine kuruluyor ve 4 GB RAM ile 64 GB depolama taşıyor.

WiFi sürümü 257 euro, 4G sürümü ise 280 euro olacak bilgisi verilen model, HMD Global çatısı altında çıkan ilk Nokia imzalı Android tablet olacak. Ürünün henüz tasarımı ve diğer detayları ise bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de de açılan Android telefon temelli deprem sistemi