reklamı kapat

POPÜLER

Nokia G50 5G

Nokia G50 5G için tasarım ve ilk kilit detaylar ortaya çıktı

Arkasında HMD Global’in yer aldığı Nokia, Nokia G50 5G akıllı telefon modeli için yanlışlıkla yapıldığı düşünülen bir sızıntı gerçekleştirdi.

Nokia G50 5G akıllı telefon modeli direkt olarak Nokia Fransa’nın Instagram hesabını yönetenler tarafından sızdırıldı. Telefon için bir video yayımlayan ancak daha sonra silen hesap, bu sayede modeli çıkmadan bir seviye detaylandırmış oldu.

Damla çentikli standart bir tasarımı olan telefon, eski ve yeni sızıntıları bir araya getirirsek gücünü Snapdragon 480 5G işlemciden alıyor ve 280 dolar gibi bir satış fiyatı taşıyor.

İsminde de geçtiği üzere 5G desteği bulunan telefon, arkasında üçlü kamera sistemi taşıyor. Buradaki ana kamera 48 megapiksel çözünürlük sunuyor. Şimdilik iki farklı renkte görülen model, 4 GB RAM + 64 GB depolama ve 4 GB RAM + 128 GB depolama ile yolda bulunuyor.

Nokia G50 5G akıllı telefon modelinin resmi olarak 28 Eylül tarihinde tanıtılması bekleniyor. Ancak telefon yapılan sızıntı nedeniyle daha önce de resmiyete kavuşabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia G50 5G yanında Nokia T20 Android tablet modeli de geliyor

Bu yıl bitmeden OPPO, Vivo, Realme, iQOO ve Xiaomi imzalı birçok yeni tablet modeli satışa çıktı ve çıkacak. Bunlar arasında ortaya çıktığı kadarıyla Nokia T20 Android tablet modeli de olacak.

WiFi ve 4G olmak üzere iki farklı versiyona sahip olan tablet, sınırlı sayıdaki detaya göre 10,36 inç ekran üzerine kuruluyor ve 4 GB RAM ile 64 GB depolama taşıyor.

WiFi sürümü 257 euro, 4G sürümü ise 280 euro olacak bilgisi verilen model, HMD Global çatısı altında çıkan ilk Nokia imzalı Android tablet olacak. Ürünün henüz tasarımı ve diğer detayları ise bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de de açılan Android telefon temelli deprem sistemi