reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 6i, Türkiye’de 2.999 TL’den satışa çıktı

Gelişmiş özelliklere sahip kablosuz kulaklık modeli Huawei FreeBuds 6i, Türkiye’de 2.999 TL’den satışa sunuldu.

Buradaki resmi satışa kanalından satın alınabilen model hakkında Huawei Türkiye şunları aktardı: “Yeni Akıllı Dinamik Aktif Gürültü Engelleme 3.0, geliştirilmiş ses kalitesi ve uzun ömürlü pil ömrünü kapsayan bir dizi yükseltilmiş özellikle piyasaya sürülen Huawei FreeBuds 6i, modaya uygun, havalı ve sonsuz çok yönlü. Beyaz, Mor ve Siyahın göksel esintili renk paletiyle sunulan FreeBuds 6i, kullanıcıların kendilerini stilin içerikle buluştuğu, her ritmin net olduğu ve dikkat dağıtıcı unsurların zahmetsizce kaybolduğu bir işitsel dünyaya kaptırmalarını sağlıyor. Seleflerinin başarısını temel alan yeni FreeBuds 6i, Huawei’in bugüne kadarki en iyi gürültü engelleme teknolojisi olan Akıllı Dinamik ANC 3.0 ile donatılmıştır. Şimdi üçüncü neslinde olan bu teknoloji, Huawei’in gürültü engelleme teknolojisinin zirvesini temsil ediyor ve daha önce Pro serisine özeldi. FreeBuds 6i’nin farklı senaryolara göre uyarlanmış hassas gürültü engelleme elde etmesini sağlayan yeni Akıllı Dinamik ANC 3.0, 34 senaryo için özel olarak eğitilmiş ve ayarlanmış algoritma ile gerçek zamanlı ANC modeli oluşturma yoluyla gürültü engelleme parametreleri üretiyor. FreeBuds 6i, her 2,6 μs’de bir gürültüyü izler ve çevreniz için gürültü engellemeyi sorunsuz bir şekilde optimize etmek için parametreleri yaklaşık bir saniye içinde ayarlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Akıllı ANC 3.0 sistemine ek olarak FreeBuds 6i, oyunun kurallarını değiştiren gürültü engelleme performansı için beş ana sistem seviyesi donanım yükseltmesi ile göz kamaştırıyor. Pasif gürültü engelleme (PNC) yükseltmeleri arasında Gürültü Filtreleme Odası ve yepyeni kulak uçları bulunurken, aktif gürültü engelleme (ANC) geliştirmeleri arasında 3-Mik Sistemi, 2,4 kat daha yüksek bilgi işlem gücü ve 11 mm Dört Mıknatıslı Dinamik Sürücü yer alıyor.

FreeBuds 6i, olağanüstü ses kalitesini güçlü pil ömrü ile kusursuz bir şekilde bütünleştirir. 11 mm ultra manyetik bas sürücüsü ile donatılan bu kulaklıklar, kristal netliğinde netlik için LDAC HD ses codec’i ve Hi-Res Audio Wireless sertifikası ile desteklenen 14Hz’e kadar %50 daha güçlü güçlü bas sunar.

Kullanıcılar ayrıca, müziği bireysel zevklere göre hassas bir şekilde ayarlamak için 10 banda kadar kolayca ayarlanabilen EQ ayarları sağlayan desteklenen Multi-EQ efektleriyle ses deneyimlerini kişiselleştirebilirler. FreeBuds 6i’nin pil ömrü, şarj kutusu ile 35 saate kadar toplam oynatma ve kulaklıkların tek bir şarjıyla 8 saate kadar oynatma sağlayan önemli bir özelliktir. Ek olarak, 10 dakikalık hızlı bir şarj, yoğun yaşam tarzları için ideal olan ekstra 4 saatlik oynatma sunuyor.”

Huawei FreeBuds 6i yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli