reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds SE

Huawei Freebuds SE kablosuz kulaklık için yeni fiyat avantajı [Nisan 2024]

Huawei FreeBuds SE kablosuz kulaklık için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Mavi ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan kulaklığın beyaz renkli modeli piyasadan daha uygun fiyata temin edilebiliyor. Kulaklık  fiyat/performans odaklı bir model olarak dikkat çekiyor.

Üst segment modellerde aktif gürültü engelleme özelliği yer alırken bu modelde bu özellik ne yazik ki mevcut değil. Kutu içeriğinden üç farklı kulaklık ucunun çıktığı model bu sayede konforlu bir müzik deneyimine olanak tanıyor. 10 mm dinamik sürücünün tercih edildiği Huawei FreeBuds SE şarj kutusuyla birlikte 24 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Sadece kulaklıklar yüzde 100 şarjla 6 saate varan müzik deneyimine olanak sağlıyor. Telefon görüşmelerinde pil süresi 4 saate düşüyor. Aramalar için gürültü engelleme özelliğine sahip olan model bu sayede kullanıcıların daha kaliteli telefon görüşmelerine imkan tanıyor. Şarj kutusu ilk kez açıldığında, telefonda otomatik olarak açılan bir eşleştirme sistemi oluşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds SE kablosuz kulaklık uygun fiyatıyla göze çarpıyor

Dokunmatik kontrollerin her zaman ultra hassas olmasını sağlamak için özel bir G-sensörüne de sahip olan kulaklık Huawei AI Life uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor. Kablosuz kulaklık yapılan bir indirimle şu anda 708 TL’ye temin edilebiliyor. Yeni kampanya haberlerini de duyurmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER