reklamı kapat

POPÜLER

Acer Aspire 3

Uygun fiyatlı Acer Aspire 3 dizüstü bilgisayar için yeni fiyat avantajı [Nisan 2024]

Acer Aspire 3 A315-24P-R8KA dizüstü bilgisayarın fiyatı düştü. Bütçesini zorlamak istemeyen kullanıcılara hitap eden bilgisayar giriş seviyesine konumlanıyor. AMD’nin Ryzen 5 7520U işlemcisiyle gelen bilgisayarda 8 GB RAM kullanılıyor.

Hafızasına bakıldığında Acer Aspire 3 modelinde 256 GB’lık SSD’nin kullanıldığını görüyoruz. Grafik işlemcisi olarak AMD’nin Radeon birimine yer veren bilgisayarda Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekran mevcut. 720p çözünürlüklü web kamerayı bünyesinde barındıran bilgisayar bu sayede kullanıcıların görüntülü görüşmeler yapmalarına imkan tanıyor. Düşük ışık koşullarında daha iyi görüntülü arama için Acer TNR (Geçici Gürültü Azaltma) çözümü ve yüksek kaliteli ses sunan çift hoparlör bilgisayarda karşımıza çıkıyor. Üç adet USB 3.2 bağlantı noktasına destek veren cihazda HDMI bağlantısı da var. Bu sayede kullanıcılar dizüstü bilgisayarlarını televizyonlara veya projektörlere de bağlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Aspire 3 dizüstü bilgisayarın indirimli fiyatı ne kadar?

1,78 kilogram ağırlığındaki bilgisayar yeni ve canlı renkte sunulan şık metal kapağıyla göze çarpıyor. Fan yüzey alanında yüzsde 78’lik bir artış ile gelişmiş termal sistemin tercih edildiği bilgisayar kullanıcıların gözlerini zararlı mavi ışıktan koruyan Acer BlueLightShield teknolojisine de destek veriyor. Dizüstü bilgisayar bir satış kanalında yapılan kampanya kapsamında şu anda 11.099 TL‘ye satın alınabiliyor. Bilgisayar kredi kartlarıyla 12 aya varan taksit seçeneğiyle de satılıyor.

Acer

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER