reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate Xs 2

Huawei Mate Xs 2 geliyor; Türkiye’de satılan en pahalı cihaz olabilir

“Büyük Resmi Gör” mottolu 23 Haziran Huawei etkinliğinde karşımıza birçok ürün çıkacak. Bu etkinlikte Huawei Mate XS 2 de olacak.

Geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan gelişmiş katlanabilir telefon modeli Huawei Mate XS 2, Huawei Türkiye’nin resmi paylaşımına göre kesin olarak Türkiye’de de satılacak. 2 bin euro yurt dışı fiyatı üzerinden Türkiye’de tam 40 bin TL’yi görmesi beklenen telefon, 23 Haziran etkinliğinde yalnız olmayacak. Düzenlenecek etkinlikte Huawei FreeBuds Pro 2 ve Huawei MateBook D16 modeli de tanıtılacak. Bu ürünler de elbette Türkiye’de satışa sunulacak. Etkinlikte en çok merak edilen yeni ürünlerden birisi ise kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds Pro 2 olacak. Devialet ortaklığı ile ses performansı çok yüksek olacak kulaklık, kulak içi formunu benimsiyor ve yerini aldığı modele oranla çok yüksek bir ANC yani aktif gürültü engelleme performansı getiriyor. Burada spesifik olarak 47 dB kadar ANC taşıyan ürün, şimdilik üç farklı renkte görünüyor. 14 – 48,000 Hz frekans tepki aralığı sunan FreeBuds Pro 2, çift sürücülü bir temel üzerine kuruluyor. Quandt bu sürücüler hakkında bilgi vermiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hi-Res Audio sertifikası bulunan kablosuz kulaklık, sızıntıya göre ANC olmadan 6 saatin üzerinden bir pil ömrü getiriyor. Hazne ile beraber 30 saati görebildiği belirtilen FreeBuds Pro 2, verilen bilgiye göre su geçirmez değil ancak yağmurda sorun yaşayacak bir seçenek konumunda da yer almıyor.

Huawei Mate XS 2 yanında bunlar da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display