reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBook 16s

Core i9 işlemcili Huawei MateBook 16s için 4.000 TL’lik indirim fırsatı [Şubat 2024]

 - Güncelleme: 13 Şubat 2024 19:01

Huawei MateBook 16s 2023 dizüstü bilgisayar için yeni bir kampanyadan bahsetmek istiyoruz.  Intel tarafından geliştirilen Core i9-13900H işlemcisiyle gelen bilgisayarda 16 GB RAM bulunuyor.

Intel Evo sertifikasına da sahip olan Huawei MateBook 16s modelinin depolama kapasitesi ise 1 TB. Uzay grisi renk seçeneğiyle gelen bilgisayarda Intel Iris Xe grafik birimi kullanılıyor. Bilgisayarın bağlantı noktalarına bakıldığında cihazda USB-A, 2 adet USB-C, bir adet HDMI ve 3.5 mm kulaklık girişi mevcut. Piyasadaki diğer MateBook modellerinde olduğu gibi Huawei MateBook 16s modelinin güç tuşunda da parmak izi sensörü yer alıyor. Kullanıcılar bu parmak izi sensörüyle bilgisayarlarının kilitlerini açabiliyor. MateBook 16s’te bununla birlikte Full HD çözünürlüklü web kamerası da yer alıyor. Bu kamerayla kaliteli görüntülü görüntüler gerçekleştirilebiliyor. Bilgisayarda Super Device özelliği de bulunuyor. Super Device, cihazlar arası deneyimi kolaylaştırıyor ve çeşitli akıllı cihazların tek bir uyumlu birim olarak işlev görmesini sağlıyor. Huawei MateBook 16s’in büyük ekranında 3 adede kadar mobil uygulama açmak da mümkün. Bilgisayar telefonla hızlıca bağlantı kurup kullanıcıların telefonlarındaki içeriklere bilgisayar üzerinden ulaşmasına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateBook 16s dizüstü bilgisayar yüksek performans sergiliyor

Resmi fiyatı 43.999 TL‘ye satılan telefonun indirimli fiyatı ise 39.999 TL. Daha önceden inceleme fırsatı bulduğumuz 2022 model bilgisayarın detaylı incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın