reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Matebook 16s

Core i9 işlemcili Huawei MateBook 16s 2023 için yeni fiyat avantajı [Ocak 2024]

 - Güncelleme: 08 Ocak 2024 15:47

Huawei MateBook 16s 2023 dizüstü bilgisayarın fiyatı düştü. Geçtiğimiz yıl satışa sunulan model Intel‘in 13. nesil Core i9-13900H işlemcisinden güç alıyor. Bilgisayarda bu işlemciye 16 GB RAM eşlik ediyor.

Intel Evo sertifikasına da sahip olan Huawei MateBook 16s modelinin depolama kapasitesi ise 1 TB. Uzay grisi renk seçeneğiyle gelen bilgisayarda Intel Iris Xe grafik birimi kullanılıyor. Bilgisayarın bağlantı noktalarına bakıldığında cihazda USB-A, 2 adet USB-C, bir adet HDMI ve 3.5 mm kulaklık girişi mevcut. Piyasadaki diğer MateBook modellerinde olduğu gibi Huawei MateBook 16s modelinin güç tuşunda da parmak izi sensörü yer alıyor. Kullanıcılar bu parmak izi sensörüyle bilgisayarlarının kilitlerini açabiliyor. MateBook 16s’te bununla birlikte Full HD çözünürlüklü web kamerası da yer alıyor. Bu kamerayla kaliteli görüntülü görüntüler gerçekleştirilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateBook 16s 2023 modelin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Bilgisayarda Super Device özelliği de bulunuyor. Super Device, cihazlar arası deneyimi kolaylaştırıyor ve çeşitli akıllı cihazların tek bir uyumlu birim olarak işlev görmesini sağlıyor. Huawei MateBook 16s’in büyük ekranında 3 adede kadar mobil uygulama açmak da mümkün. Bilgisayar telefonla hızlıca bağlantı kurup kullanıcıların telefonlarındaki içeriklere bilgisayar üzerinden ulaşmasına imkan tanıyor. Daha önceden inceleme fırsatı bulduğumuz 2022 model bilgisayarın detaylı incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER