reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBook 16s

Core i9 işlemcili Huawei MateBook 16s için 6.000 TL’lik fiyat avantajı [29 Şubat 2024]

Huawei MateBook 16s 2023 dizüstü bilgisayarın fiyatı yeniden düştü. Daha önceden de satış fiyatı gerileyen bilgisayar piyasadaki başarılı dizüstü bilgisayarlar arasında yer alıyor. Intel‘in Core i9-13900H işlemcisinden güç alan bilgisayarda 16 GB RAM mevcut.

Depolama kapasitesi 1 TB olan Huawei Matebook 16s uzay grisi renk seçeneğiyle geliyor. Grafik işlemcisine bakıldığında bilgisayarda Intel Iris Xe grafik işlemcisinin kullanıldığını görüyoruz. Bilgisayarın bağlantı noktalarına bakıldığında cihazda USB-A, 2 adet USB-C, bir adet HDMI ve 3.5 mm kulaklık girişi mevcut. Piyasadaki diğer MateBook modellerinde olduğu gibi Huawei MateBook 16s modelinin güç tuşunda da parmak izi sensörü yer alıyor. Kullanıcılar bu parmak izi sensörüyle bilgisayarlarının kilitlerini açabiliyor. MateBook 16s’te bununla birlikte Full HD çözünürlüklü web kamerası da yer alıyor. Bu kamerayla kaliteli görüntülü görüntüler gerçekleştirilebiliyor. Bilgisayarda Super Device özelliği de bulunuyor. Super Device, cihazlar arası deneyimi kolaylaştırıyor ve çeşitli akıllı cihazların tek bir uyumlu birim olarak işlev görmesini sağlıyor. Huawei MateBook 16s’in büyük ekranında 3 adede kadar mobil uygulama açmak da mümkün. Bilgisayar telefonla hızlıca bağlantı kurup kullanıcıların telefonlarındaki içeriklere bilgisayar üzerinden ulaşmasına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı dizüstü bilgisayar: Huawei MateBook 16s

Resmi fiyatı 44.999 TL‘ye satılan telefonun indirimli fiyatı ise 38.999 TL. Ailenin bir diğer üyesi olan MateBook 14s 2023’ün detaylı incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER