reklamı kapat

POPÜLER

ASUS ExpertBook B3 Flip

Öğrencileri hedef alan 4G destekli ASUS ExpertBook B3 Flip tanıtıldı

Yenilenen ASUS ExpertBook B3 Flip dizüstü bilgisayarın duyurusu gerçekleşti. Hem öğrencilere hem de iş hayatında çalışan kişilere yönelik geliştirilen bilgisayar 360 derece menteşeye sahip.

ASUS ExpertBook B3 Flip not almak ve çalışmak için tablet modunda veya kolay revizyon ve fotoğraf çekmek için çadır modunda kullanılabiliyor.  Çizim yaparken, not alırken veya belgeleri işaretlerken, isteğe bağlı ekran kalemi kullanıcıların her ayrıntıyı doğru şekilde almasını sağlıyor. Kullanışlı yerleşik tutucu, kalemi el altında tutuyor, kaybolma riskini azaltıyor ve kalemin 15 saniyelik şarjı 45 dakikalık kullanım için yeterli güç sağlıyor. Bilgisayar iki yönlü yapay zeka gürültü engelleme teknolojisine sahip. Bu teknoloji sesli aramaların ve görüntülü sohbetlerin kaliteli yapılmasına imkan tanıyor.  Bilgisayar bununla birlikte MIL-STD 810H  sertifikasına da destek veriyor. Bu sayede zorlu koşullara karşı dayanıklı olan cihaz sıcak ve soğuk hava koşullarında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Bilgisayarı  hijyenik tutmak için klavye ve avuç içi dayanağı ASUS Antibacterial Guard ile korunuyor. Bu özel işlemin, 24 saatlik bir süre boyunca bakteri üremesini yüzde 99’dan fazla engellediği uluslararası kabul görmüş ISO 22196 standardı ile bilimsel olarak kanıtlandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ASUS ExpertBook B3 Flip bağlantı özellikleriyle de dikkat çekiyor

ASUS Antibacterial Guard aynı zamanda alkol bazlı temizlik ürünlerine ve hipokloröz asitli suya dayanacak şekilde üretilmiş durumda. Intel Core i7 işlemcili bilgisayarda 4G LTE ve Wi-Fi 6E gibi bağlantı özellikleri de bulunuyor. Bilgisayarın satış fiyatı ise henüz duyurlmadı.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER