reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBook D 14

Huawei MateBook D Serisi ve P Smart S’e özel bayram indirimleri

Huawei P Smart S ile birlikte MateBook D 15 ve D 14 bilgisayarlar indirimli fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Kurban Bayramı sürecince indirimli fiyatlarla gelen bilgisayarlar Huawei Online Mağaza üzerinden satın alınabiliyor.

24 Temmuz ve 3 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında P Smart S, 3.648 TL yerine 3.299 TL fiyatıyla kullanıcılarla buluşuyor. Telefon yapay zeka destekli 48 MP üçlü kamera sistemi, 4 GB RAM’i ve 6,3 inç OLED ekranıyla dikkat çekiyor. Telefonun siyah ve kristal renk seçenekleri bulunuyor. P Smart S alan kullanıcılar, sadece 1 TL daha fazla ödeyerek 129 TL’lik Band 3e sahibi de olabiliyor.

P Smart S, AppGallery uygulama mağazasıyla geliyor. AppGallery, haber, sosyal medya, eğlence ve daha fazlasını içeren 18 kategoride uygulama bölümüne sahip. Kullanıcıların bulamadığı bir uygulama varsa, tek yapmaları gereken uygulama adını ‘İstek Listesine’ göndermek. Bu uygulama AppGallery’de yerini aldığında, talep eden kullanıcı bilgilendiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateBook D 14 ve D 15’in indirimli satış fiyatları ne kadar?

Kampanya dahilinde 4.699 TL’den 4.299 TL’ye düşen MateBook D 15 ve 5.499 TL yerine 4.999 TL fiyatı ile MateBook D 14, Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Dizüstü bilgisayarlar FullView ekranı ve Çoklu Ekran Kullanımı özelliği ile göze çarpıyor. Akıllı telefonların arayüzleri Huawei Share ile hızlı bir şekilde dizüstü bilgisayarlara aktarılabiliyor. Sürükle bırak özelliğiyle birlikte akıllı telefona kaydedilmiş içeriği doğrudan dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi sağlamak mümkün. Dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği Multi-Screen Collaboration, cihazlar arası geçiş yapmaksızın, mobil uygulamalara erişim sağlıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın P40 ailesi için paylaştığı tanıtım videosu