reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBook D

Huawei MateBook D Türkiye fiyatı ve öne çıkan özellikleri

Bugün Türkiye’deki ilk mağazasını İzmir’de açan Huawei, bu mağazada dikkat çeken dizüstü bilgisayar modellerini de satışa sundu. İşte bu modellerden Huawei MateBook D ve hakkında bilinmesi gereken Türkiye fiyatı dahil her şey.

Her zaman taşınabilir bir seçenek oluşturan Huawei MateBook D, 16.9 mm kalınlığa ve 1.9 kg ağırlığa sahip. 16,6 inç ekranında Full HD çözünürlük sunan cihaz, gücünü Intel Core i5 ya da i7 işlemcilerden alıyor. Ekran kartı tarafında yerleşik olarak Intel HD 620 sunan ancak Nvidia GeForce 940MX seçeneği bulunan dizüstü, 16 GB RAM ve 500 GB SSD / 1 TB HDD ile donatılabiliyor. En düşük donanımlar 4 GB RAM ve 128 GB SSD olarak görünüyor. Firmanın 8,5 saat pil ömrü sunabiliyor dediği dizüstü bilgisayar, Dolbt Atmos ses sistemiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye’de gri renk seçeneğiyle sunulan model, bünyesinde ihtiyaç duyacağınız tam boyutlu tüm portları barındırıyor. Firmanın Türkiye’de sattığı en uygun fiyatlı dizüstü olan Huawei MateBook D, buna karşın tasarım ve performanstan ödün vermiyor. Bu fiyat seviyesindeki en şık modellerden birisi karşımızda bulunuyor.

Huawei MateBook D

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateBook D Türkiye satış fiyatı ne kadar?

Firma tarafından resmi olarak açıklandığı kadarıyla model 4.999 TL Türkiye başlangıç fiyat etiketine sahip. Bu fiyatın ileride aşağıya çekileceği ve bu konuda çalışmaların yürütüldüğü aldığımız duyumlar arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satışa çıkan MateBook X Pro