reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Nova 5 Pro
Huawei Nova 5 Pro
Huawei Nova 5 Pro
Huawei Nova 5 Pro

Huawei Nova 5 Pro için göz alıcı resmi paylaşım

Sızıntılar ile sık sık gündeme gelen Huawei Nova 5 Pro için bu sefer resmi bir paylaşım yapıldı. Firma bu paylaşımla modelin en dikkat çekici rengini karşımıza çıkardı.

Huawei, biliyorsunuz 21 Haziran tarihinde Nova 5 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Açıklandığı kadarıyla Nova 5, Nova 5i ve  Nova 5 Pro modelleri geliyor. Burada ise elbette ailenin en güçlüsünü yani Huawei Nova 5 Pro dikkat çekiyor. Modelin turuncu rengini gözler önüne seren bir poster yayımlayan firma, yeni cihazı için heyecanı artırıyor. Sızan resmi basın görsellerinden daha önce de gördüğümüz üzere telefon gerçekten şık görünüyor. Bünyesinde ön kamerayı içerisine alan ufak bir çentik yer alan Nova 5 Pro, oldukça ince çerçevelere sahip. Arkasında üçlü kamera sistemi yer alan cihaz, burada yan tarafa konumlandırılan bir ToF sensörü de taşıyor. Bilmeyenler için ToF sensörü derinlik algılama konusunda görev yapıyor ve portre fotoğrafların kalitesini ciddi düzeyde artırıyor. Parmak izi sensörü ekranına entegre edilen telefonun, turuncu yanında geçişli mor, siyah ve yeşil gövde renkleri de bulunuyor.

Huawei Nova 5 Pro
Huawei Nova 5 Pro
Huawei Nova 5 Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Nova 5 Pro ses getirecek bir telefon olacak

Gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan Kirin 980 işlemciden alacak telefonun, 8 GB RAM +128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolama olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Ambargo durumuna rağmen Android Pie üzerine kurulacağı açıklanan cihaz, sadece Çin pazarında satılabilir açıklamasıyla da gündeme geliyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni cihazlar için heyecanı artıran OPPO ekran altı kamera teknolojisi