reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20 Pro

Huawei P20 Pro kullanıcılarının hoşuna gidecek haber

Huawei’nin amiral gemisi akıllı telefonu Huawei P20 Pro ile güzel bir gelişmeyi aktarmak istiyoruz. Honor View 10 ve Huawei Mate 10 Pro modelleri için Android 9 Pie güncellemesini yayınlayan Huawei, şimdi de bu güncellemeyi P20 Pro modeline getiriyor.

Bugünden itibaren Avrupa’daki kullanıcılar tarafından kullanılabilen güncelleme sayesinde P20 Pro, yeni yeteneklere kavuşuyor. Batarya süresine katkı sağlayan adaptif batarya özelliğiyle gelen Android 9 Pie, uygulamaların işlemciye olan yükünü azaltıyor. Akıllı yanıtlama özelliğinin de yer aldığı güncellemede bildirim merkezinden gelen mesajların içeriğine göre önerilen hızlı yanıtları kullanabilmek mümkün hale geliyor. Uygulama eylemleri özelliği sayesinde P20 Pro kullanıcıların alışkanlıklarını belirliyor ve buna göre tepki veriyor. Ekran döndürme özelliği yönlendirme çubuğundan yapılabiliyor. Bu arada altını çizmekte yarar var. P20 Pro için yayınlanan güncelleme şu anda CLT-L09C432E5R1P7 model numaralı modeller için indirmeye sunulmuş durumda. Güncelleme henüz telefonunuz için indirmeye sunulmamışsa bir süre daha sabırlı olmanızda yarar var.

Huawei P20 Pro’nun Türkiye fiyatı kısa bir süre önce zamlanmıştı. Daha önceden 4.999 TL’ye satılan telefonun fiyatı 6.999 TL’ye yükselmişti. Konu hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Video

Huawei P20 Pro’nun resmi tanıtım videosu