reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Ultimate

Huawei Watch Ultimate akıllı saat için yeni indirim fırsatı [Mart 2024]

Piyasada satın alabileceğiniz en şık akıllı saatlerden biri olan Huawei Watch Ultimate modelinin fiyatı geriledi. Keşif Siyahı olarak adlandırılan model yapılan bir indirimle daha uygun fiyata temin edilebiliyor.

Zirkonyum alaşımlı sıvı metal malzemesiyle fark yaratan Huawei Watch Ultimate paslanmaz çelik gövde ile karşılaştırıldığında 4.5 kat daha dayanıklı bir gövde yapısı sunuyor. Dayanıklılığının yanında paslanmaz çelik gövdeli saatlere kıyasla daha hafif olan Huawei Watch Ultimate, 100 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Eğlence amaçlı tüplü dalış, teknik tüplü dalış ve serbest dalış gibi modlar akıllı saatte karşımıza çıkıyor. Tipik bir kullanımda 14 güne varan kullanım imkanı vadeden saatte 466 × 466 piksel çözünürlük sunan 1,5 inç LTPO AMOLED renkli ekran yer alıyor. Derinlik haricinde sıcaklık, barometre, manyetometre, jiroskop ve ivmeölçer olmak üzere çok sayıda sensörü bünyesinde barındıran saat hem iOS hem de Android‘li telefonlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Yaklaşık 1 saatte pili şarj olabilen saat kalp ritmiyle birlikte kandaki oksjieni de ölçebiliyor. 100’ün üzerinde antreman moduna destek veren saat telefonlara gelen aramaları Bluetooth üzerinden sağlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch Ultimate sağlık konusunda da önemli özelliklerle geliyor

Damar sertliğini de tespit edebilen saatte uyku takibi yeteneği de mevcut. 20.999 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan Keşif Siyahı renk seçeneğine sahip olan model yapılan indirimle şu anda 19.999 TL‘ye satılıyor.

Huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın