reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Ultimate

Huawei Watch Ultimate akıllı saat için 7.000 TL’lik indirim fırsatı [Kasım 2023]

Huawei Watch Ultimate akıllı saat için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Şık tasarımıyla piyasada satılan akıllı saatlerden sıyrılan model zirkonyum alaşımlı sıvı metal malzemesiyle fark yaratıyor. akıllı saat paslanmaz çelik gövde ile karşılaştırıldığında 4.5 kat daha dayanıklı bir gövde yapısı sunuyor.

Dayanıklılığının yanında paslanmaz çelik gövdeli saatlere kıyasla daha hafif olan Huawei Watch Ultimate, 100 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Eğlence amaçlı tüplü dalış, teknik tüplü dalış ve serbest dalış gibi modlar akıllı saatte karşımıza çıkıyor.  Tipik bir kullanımda 14 güne varan kullanım imkanı vadeden saatte 466 × 466 piksel çözünürlük sunan 1,5 inç LTPO AMOLED renkli ekran yer alıyor. Derinlik haricinde sıcaklık, barometre, manyetometre, jiroskop ve ivmeölçer olmak üzere çok sayıda sensörü bünyesinde barındıran saat hem iOS hem de Android‘li telefonlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Yaklaşık 1 saatte pili şarj olabilen saat kalp ritmiyle birlikte kandaki oksjieni de ölçebiliyor. 100’ün üzerinde antreman moduna destek veren saat telefonlara gelen aramaları Bluetooth üzerinden sağlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch Ultimate akıllı saatin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Damar sertliğini de tespit edebilen saatte uyku takibi yeteneği de mevcut. Piyasadaki fiyatı 24.999 TL olan akıllı saat yapılan indirimle şu anda 17.999 TL‘ye satılıyor. Farklı kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın