reklamı kapat

POPÜLER

huawei mate 10 pro

Huawei, RAW formatıyla mobil fotoğrafçılıkta fark yaratıyor [Galeri]

Leica ile olan iş birliğiyle mobil fotoğrafçılık alanında öne çıkan Huawei, Mate 10 Pro ve diğer premium modellerde yüksek performans vadediyor.

Gelişmiş donanımıyla öne çıkan yeni nesil Huawei cihazlar, mobil fotoğrafçılık konusunda da oldukça iddialı. Mate 10 Pro ve diğer premium Huawei modelleri, kullanıcılara RAW fotoğraflar kaydetme imkanı tanıyor. RAW fotoğraf, dijital makinelerin negatifi olarak tanımlanan bir format özelliği taşıyor. İyi baskı alabilmek için en iyi format olarak öne çıkan RAW’da manipülasyon işlemleri de fotoğrafı çok bozmadan mümkün oluyor. Gürültü azaltma işlemi uygulanabilir, fotoğrafın içerdiği bilgi bozulmadan beyaz dengesi düzeltilebiliyor ve fotoğrafa ait tüm bilgiyi içinde tutan format olduğu için ileriye dönük saklama yapılabiliyor.

Huawei
Huawei
Huawei
Huawei
Huawei
Huawei
Huawei

Üstün kalitede fotoğraflar

Elbette iş sadece RAW çekim imkanı sunmakla bitmiyor. Fotoğraf sektöründeki köklü geçmişiyle tanınan Leica ile iş birliğinde olan Huawei, mobil fotoğrafçılıkta adeta devrim yaratıyor. İş birliği sonucu üretilen lenslerden çıkan fotoğraflar ise adeta imza niteliği taşıyor ve benzerlerinden ayrılıyor. Etkileyici keskinliği, renk dağıtmıyor olması ve yansımaları önleme özelliğiyle gelen lensler, mobil fotoğrafçılığa da sınıf atlatıyor. Huawei, mobil telefonlarında üstün nitelikli Leica lensler ile adeta cebimizde profesyonelliğin keyfini yaşatmaya davet ediyor. Mobil fotoğrafçılık algısını değiştiren Huawei, farklı efektleri ve manuel ayarları ile kaliteli çekimlerin kapısını aralıyor. Huawei ile çekilmiş fotoğraflardan oluşan etkileyici galeriye yukarıdan göz atabilirsiniz.

Huawei Mate 10 serisi video