reklamı kapat

POPÜLER

İçerisine dünyaları sığdıran valiz [Video]

Tatillerin en can sıkıcı tarafı bir valize sığmayan eşyaları iki veya daha fazla valizle taşımak zorunda kalmak olabilir. Yalnızca boyut olarak değil maliyet açısından da ekstra bir yük olan valizler, fazla işlevsel olmadıkları için boşuna yer kaplayabiliyor. Kickstarter’da destek bekleyen Fugu Luggage adlı valiz ise yolculuklardaki bu büyük sorunu ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde her yöne kolayca götürülebilen valizin en büyük özelliği ise genişleyerek daha fazla eşyaya yer açabilmesi. İçerisinde bulunan mekanizma sayesinde otomatik olarak kendisini büyütebilen valiz, normalden daha fazla eşyanın taşınabilmesini sağlıyor. Ayrıca geniş yüzeyi sayesinde istenirse masa olarak da kullanılabiliyor. Su geçirmez, plastik yapıda olmasıyla hafifliğinden ödün vermeyen bu valiz, darbelere karşı da korumalı.
output_vUEIvK
Kickstarter‘da belirlediği 50 bin dolarlık sınırı çoktan geriden bırakan Fugu Luggage’ye sahip olabilmek için 219 doları gözden çıkarmak gerekiyor. Ağustos 2015 tarihinde tam anlamıyla piyasadaki yerini alması beklenen ürünün tüm dünyaya gönderiminin yapıldığı da belirtiliyor.
VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“İçerisine dünyaları sığdıran valiz [Video]” için bir cevap

  1. ömer iğdir dedi ki:

    360 derece dönen tekerlek ve istediğin yerde sehpa gibi kullanabilme oldukça iyi düşünülmüş.