reklamı kapat

POPÜLER

Redmi 10X Xiaomi

İddialı özelliklere sahip telefon Xiaomi “CAS” ortaya çıktı

Xiaomi alt markası Redmi, kısa süre önce Karna kod adlı bir cihazla gündeme gelmişti. Şimdi direkt Xiaomi’den “CAS” gündemde.

Detaylanan CAS kod adlı yeni Xiaomi model, aktarıldığı kadarıyla ilginç olarak Samsung imzalı olmayan 108 megapiksel ana kameraya sahip ve arka kamera sistemiyle 12x optik zoom ile tam 120x dijital zoom sunabiliyor. 120x dijital zoom kullanışlı olma ihtimali olmamasına rağmen dikkat çekmeyi başarıyor. Gücünü henüz tanıtılmamış Snapdragon 775G işlemciden alacak telefon, bu işlemcideki “G” takısından da anlaşılabileceği üzere yüksek bir oyun performansı ile yolda bulunuyor. Henüz nasıl görüneceği bilinmeyen telefon, Xiaomi’nin Mi CC10 serisine dahil olabilir deniyor. Bu modelin temmuz ayında lanse edilmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi alt markası Redmi imzalı Karna için neler biliyoruz?

5G desteğine sahip olduğu aktarılan Redmi Karna, gelen bilgiler doğruysa 144 Hz yenileme hızına sahip bir yüksek ihtimalle OLED ekran üstüne kuruluyor. Yani çok akıcı bir deneyim getirecek telefon, gücünü ise MediaTek Dimensity 1000+ işlemciden alacağı iddia ediliyor. Performans konusunda da öne çıkacak akıllı telefon, arkasında 64 megapiksel ana kamera taşıyacak gibi görünüyor. Bu modelin temmuz ayında geleceği aktarılıyor. Fiyatının bir Redmi olduğundan uygun olacağı düşünülen akıllı telefonun, yakında tüm detaylarıyla karşımıza çıkması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni iPhone modeli ile tanışın

İLGİLİ HABERLER