reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo

İki adet monitörü tek monitörde sunan 43,4 inçlik Lenovo ThinkVision P44

Lenovo, CES 2019’da iki adet monitöre eşdeğer yeni monitörü ThinkVision P44‘ü görücüye çıkardı. Monitör, birden fazla ekranla çalışan kullanıcılara hitap ediyor.

43,4 inçlik Lenovo ThinkVision P44 monitör, 3.840×1.200 çözünürlükle, 32:10’luk ultra geniş bir görüntü oranı sunuyor ve iki adet 24 inçlik 16:10’luk monitöre eşdeğer bir ekran sağlıyor. Ürün, bütünleşik, ikili USB-C bağlantı noktası, aynı anda veri, görüntü ve ses sinyali transferi yapabilecek iki adet görüntü girişinin yanı sıra, 90W’a kadar şarj gücüne de sahip.

Lenovo ThinkVision P44 monitörün diğer önemli özellikleri arasında tek tuşla resim yanında resim (PBP; Picture-by-picture) özelliğini etkinleştirme ve çift kaynakla çalışırken kullanılabilen geçiş düğmesi, üst düzey çoklu görev olanağı sunuyor.

Monitörün akıllı masaüstü yönetimi yazılımı ise birden fazla monitör yapılandırması ve görüntü bölgesi oluşturulmasına olanak tanıyor. Daha da fazlasını isteyenler için iki adet USB 3.1 Tip C bağlantı noktası ve gelişmiş bağlanırlık (2 adet HDMI 2.0 ve 1 adet DP 1.4) ile donatılan Lenovo ThinkVision P44, 450 nitlik maksimum parlaklık sunan VESA Certified DisplayHDR, daha iyi kontrast ve renk doğruluğu ile canlı ve gerçekçi görüntü deneyimi vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Monitörün satış fiyatı belli mi?

Las Vegas’ta düzenlenen CES Fuarı’nda tanıtılan monitörün Türkiye satış fiyatı ise henüz bilinmiyor. Monitörün fiyatı açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Bu da Xiaomi’nin katlanabilir akıllı telefonu