reklamı kapat

POPÜLER

İlk kez internet üzerinden sınırlı sayıda satışa çıkacak Mercedes Vito Mixto’da dikkat çeken indirim

n11 ve Mercedes-Benz ortaklığıyla gerçekleştirilen ortaklıkla hayata geçen satış projesi yenilerinin de habercisi olabilir.

Açık pazarda ve çevrim içi araç satışında ilkler arasına girecek nitelikte bir iş birliğine imza atan n11 ve Mercedes-Benz yalnızca bir gün boyunca devam edecek kampanyayla kullanıcılara yepyeni bir satın alma deneyimi vadediyor. Gerçekleştirilen bu ortaklık sonucunda düzenlenen kampanyada kullanıcılar, Mercedes-Benz Vito Mixto’yu yüzde 20 gibi hatırı sayılır bir indirimle satın alabilecek. İlk olarak gerçekleşecek olan bu satışla birlikte platform üzerinden başka araçların da satın alınabilirliğinin de önünün açılması planlanırken bundan sonraki ürün satışlarında da indirimin olup olmayacağıysa merak ediliyor.


11 Ağustos günü n11 üzerinden satışa açılacak olan 2017 model Mercedes-Benz Vito Mixto 111CDI‘dan toplamda sadece 11 adet satın alınabilecek. Üzerinde 114 beygir güç üreten 1.6 litrelik dizel motorun görev yaptığı Vito Mixto, 112.900 TL‘lik piyasa fiyatının yerine yüzde 20’lik indirimin ardından 89.967 TL‘ye satın alınabiliyor. Böylesine bir araca ihtiyacı olan kullanıcıların dikkatini fazlasıyla çekecek olan bu kampanya için takvimlere not düşmekte fayda var.