reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Notebook Air
Xiaomi Mi Notebook Air

İnce gövde, yüksek performans; işte yeni Xiaomi Mi Notebook Air

Hazırladığı fiyat performansı yüksek şık dizüstü bilgisayar modelleri ile iyi ses getiren Xiaomi, ürün gamına yeni 12,5 inç Xiaomi Mi Notebook Air modelini ekledi.

Advertisement

Akıllı telefon sektöründe fırtına gibi esen Xiaomi, bunu dizüstü pazarında da yapmak istiyor. Bu konuda çok iddialı modeller hazırlayan firma, bu sefer yeni 12,5 inç Xiaomi Mi Notebook Air modeliyle karşımızda. 12,5 inç ekranında Full HD çözünürlük sunan dizüstü bilgisayar, özellikle tasarımıyla öne çıkıyor. Gerçekten oldukça şık tasarlanan ürün, sadece 12.9 mm kalınlığa ve 1.07 kg ağırlığa sahip. Bu açıdan her zaman rahatlıkla taşıyabileceğiniz model, ince çerçeveleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı renk seçenekleri bulunan 12,5 inç Xiaomi Mi Notebook Air, bu ince kasada yüksek performans sunuyor. 7. jenerasyon Intel Core i5 işlemciye sahip model, maalesef 4 GB RAM ile desteklenmiş. 4 GB RAM günümüz için düşük kalıyor. 256 GB SSD depolama birimi bulunan dizüstü bilgisayar, yerleşik piliyle 11.5 saat kullanım ömrü sunabiliyor. USB Type-C portu dikkat çeken model, kutusundan Windows 10 işletim sistemiyle çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Mi Notebook Air

12,5 inç Xiaomi Mi Notebook Air performans konusunda üzmeyecek

Orijinalde Intel Core m3 işlemciyle gelen cihaz, Core i5 ile çok daha kullanılabilir bir seçenek halini alıyor. Şimdilik ilk olarak Çin pazarında tanıtılan modelin, yaklaşık olarak 579 dolar fiyat etiketi bulunuyor. Aracı isimler aracılığıyla ya da yurt dışı satış kanallarından Türkiye’ye de gelen Xiaomi dizüstü bilgisayar modelleri, Türkçe Windows 10 yüklenerek rahatlıkla kullanılabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın çok konuşulan kızaklı akıllı telefonu Mi Mix 3