reklamı kapat

POPÜLER

Indiana Jones, ‘Staff of Kings’ ile İstanbul’da

 - Güncelleme: 24 Mayıs 2009 17:52

Staff of Kings aslında uzunca bir süredir yapım aşamasında olan bir oyun. Ne var ki son birkaç projesinde çuvallayan Lucas Arts’ın bir geri dönüş projesi olarak yorumlanıyor bu oyun. Hatırlayacak olursanız firma bir zamanlar geliştirdiği kusursuz ‘adventure’ oyunlarıyla tanınırdı. Elindeki en güçlü markalardan birini diriltmeye çalışan Lucas, Indy’yi, II. Dünya Savaşı’nın başladığı yıllara (1939) geri götürüyor ve bize kahramanımızın gençliğinden unutulmaz bir macera daha yaşatmayı hedefliyor.

İSTANBUL BÖLÜMLERİ
Oyun PlayStation 2, PlayStation Portable, Nintendo Wii ve Nintendo DS platformları için hazırlanıyor. Açıkçası bizim için en büyük sürpriz oyunun yeni nesil platformlara hazırlanmıyor olması değil, oyunun Wii versiyonunun içinde müthiş adventure oyunu Fate of Atlantis’i bulacağımız oldu. Diğer önemli bir detaysa oyunun İstanbul’da geçen bölümleri. Haber için kullandığımız oyuna ait görselde de Türk bayrakları görülüyor.

DİĞER İSTANBUL GÖRÜNTÜLERİ


www.lucasarts.com/games/indianajones/#/downloads adresinden İstanbul görüntülerinin de dahil olduğu farklı ekran çözünürlükleri için hazırlanmış duvar kağıtlarını bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER