reklamı kapat

POPÜLER

Steam Hayatta Kalma Festivali

İndirimler getiren Steam Hayatta Kalma Festivali başladı

Kısa süre önce başlayan Steam Hayatta Kalma Festivali kapsamında oyunculara ciddi indirimler ve demolar sunuluyor.

1-8 Ağustos tarihleri arasında devam edecek Steam Hayatta Kalma Festivali için firma şu açıklamayı geçiyor: “İndirimler, demolar ve çıkacak oyunlar eşliğinde bölgenizi belirleyin, yiyecek toplayın ve doğaya karşı mücadele edin.” Bu festival kapsamında direkt olarak burada ulaşabileceğiniz çok sayıda hayatta kalma oyununa ve fazlasına yüzde 60’ı geçen indirimler yapan firma, hazırlanan Hayatta Kalma Festivali sayfasını farklı kategorilere ayırıyor. Hayatta kalma oyunlarında genelde doğaya karşı bir yaşam mücadelesine giriliyor ve yurt dışında olduğu gibi Türkiye’de de bu türü seven büyük bir kite bulunuyor.

Bu arada oyun tarafında Epic Games Store halen Lawn Mowing Simulator isimli oyunu ücretsiz olarak veriyor. Halen almayanlar için bu oyunun açıklaması şöyle: “Lawn Mowing Simulator, Toro, SCAG ve STIGA gibi prestijli markaların gerçek dünya lisanslı çim biçme makinelerini deneyimleyebileceğiniz tek simülatördür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyük Britanya kırsalında çim biçme faaliyetinizi yönetirken bu özgün makineleri kullanmanın güzelliğini yaşayın. Lawn Mowing Simulator, Toro, SCAG ve STIGA gibi prestijli markaların gerçek dünya lisanslı çim biçme makinelerini deneyimleyebileceğiniz tek simülatördür. Büyük Britanya kırsalında çim biçme faaliyetinizi yönetirken bu özgün makineleri kullanmanın güzelliğini yaşayın.

Steam Hayatta Kalma Festivali yanında bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti