reklamı kapat

POPÜLER

Internet Explorer 11 geliyor

Microsoft’un Windows 8 sonrası yeni işletim sistemi olması beklenen Windows Blue‘ya dair bilgiler gelmeye devam ediyor. Buna göre ele geçirilen ekran görüntüleri neticesinde Internet Explorer 11 ortaya çıktı.

Son dönemde teknoloji devinin yeni işletim sistemi üzerinde çalıştığı kulislerde konuşuluyor. Öyle ki yayınlanan fakat doğruluğu henüz onaylanmayan görüntüler konu hakkında ipucu vermeye yetiyor. Daha önceki verilere bakıldığında temel NT kernel yapısının değişeceği kısmen kesinleşmiş durumda.

Win8china ekibi tarafından paylaşılan son haberde ise Internet Explorer 11’in entegre edileceği bildiriyor. Öyle ki Windows 8’de IE 10’u tanıtan Microsoft’un Windows Blue’da IE 11’i test sürecine alması düşünülüyor. Fakat uygulamanın Windows 7 ya da diğer sürümler üzerinde çalışıp çalışmayacağı hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Yaz aylarında beta olarak karşımıza çıkması düşünülen işletim sisteminin mümkün en yakın satış tarihi ise 2014 şeklinde öngörülüyor.

123

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Internet Explorer 11 geliyor” için 2 cevap

  1. Tunç Yalçın dedi ki:

    explorer 20 de gelse hiç bir işe aramaz. dünyanın en kötü internet tarayıcısı. bir proje yaparsınız, explorer için bir kere daha yaparsınız

  2. ksfno1 dedi ki:

    Aman Allahım! Hâlâ o iğrenç ileri-geri tuşları duruyor. Microsoft eklenti desteği getirmediği ve tarayıcının görünümünü değiştirilebilir kılmadığı sürece Internet Explorer hiçbir işe yaramaz.