reklamı kapat

POPÜLER

İnternetin yeni akımı: Harlem Shake

Sanal dünyanın yeni trendi haline gelen ve milyonlarca kişiyi etkisi altına alan “Harlem Shake” hızla yayılıyor. Peki Gangnam Style’a rakip olmayı başaran ve 2013’ün ilk akımı unvanını kazanan “Harlem Shake” nedir?

Son günlerde özellikle YouTube üzerinde paylaşılan ve kullanıcılar arasında adeta bir virüs gibi yayılan “Harlem Shake” başlıklı videolar her geçen gün artmaya devam ediyor. Öyle ki uzun süredir gündemden düşmeyen Gangnam Style‘ın dahi neredeyse unutulmasını sağlayan popüler oluşumu yeni bir dans türü şeklinde nitelendirebiliriz.

Herkesin mutsuz ve kendi işiyle meşgulmüş gibi göründüğü ortamda tek başına dans eden kişi sonrası adeta patlama yaşayarak kendinden geçen grup, sergiledikleri birbirinden ilginç figürler ile ortaya neşeli görüntülerin çıkmasını sağlıyor.  Farklı ve yenilikçi yüzüyle beğeni toplayan “Harlem Shake” bakalım ülkemize uğrayacak mı, bekleyip göreceğiz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“İnternetin yeni akımı: Harlem Shake” için bir cevap

  1. Tunç Yalçın dedi ki:

    Rahmetli Aziz Nesin’in aptallık üzerine söylemleri Türkiye ile sınırlı kalmadı, kesin. İleri gerizekalılaşma son yılların trendi…