reklamı kapat

POPÜLER

Cloudflare Warp

İnternette yaptıklarınızı gizleyen Cloudflare Warp iOS ve Android için çıktı [İndir]

Cloudflare, uzun süredir beklenen Warp uygulamasını indirmeye sundu. Cloudflare Warp hem iOS hem de Android için ücretsiz olarak elde edilebiliyor.

Cloudflare Warp, tam olarak bir VPN değil. Firmanın “teknik açıdan baktığımız zaman bir VPN ancak internette sizi görünmez yapmıyor yani normal VPN’ler gibi kimliğinizi gizlemiyor ya da konum değişimi sunmuyor” şeklinde tanıttığı servis, daha çok güvenliği artırmaya odaklanıyor. 1.1.1.1 DNS üstüne kurulan uygulamanın sunduklarına, hali hazırda 1.1.1.1 uygulamasına sahip kişilerin güncelleme ile ulaşabiliyor. Kullanması tamamen ücretsiz olan Warp, aktif edildiği zaman internette yaptıklarınızı gizliyor ve bağlantıyı tamamen güvenli ve gizli hale getiriyor. Temel olarak ağınızı izleyen aracı gözlerin önünü kapatan Warp, bir veri limiti koymuyor olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Bu arada Warp’ın “Plus” isimli özel bir sürümü de bulunuyor. Bu sürüm daha yüksek hız sunuyor ancak aylık 4,99 dolar fiyatı bulunuyor. Uygulamanın genel olarak telefonları ve interneti yavaşlatmadığı, aynı zamanda telefon piline de yük bindirmediği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cloudflare Warp çok güzel görünüyor

Elbette günümüz şartlarında bu servisin ne kadar güvenilir olduğu (Özellikle ücretsiz olmasından dolayı) konusunda bazı soru işaretleri oluşuyor. Ancak genel olarak güvenilen isimlerden sayılan Cloudflare, yeni uygulamasıyla interneti genel olarak daha özel hale getirmek istiyor. Uygulamanın iOS sürümüne buradan, Android sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

190 bin TL’lik çok özel iPhone modelleri

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 110 MB
  • Yükle App Store