reklamı kapat

POPÜLER

iOS 12

iOS 12’de can sıkan sorunu ortadan kaldıran güncelleme yayında

Bundan birkaç gün önce iOS 12’nin 11’inci betasını yayınlayan Apple, şimdi de işletim sisteminin 12’inci beta sürümünü paylaştı. Bilindiği üzere sabah paylaştığımız haberde güncellemenin 11’inci beta sürümünde can sıkan bir sorun ortaya çıkmıştı.

LOG ekibi olarak bizim de yaşadığımız sorunda kullanıcıların karşısına sürekli güncellemeyle ilgili mesaj çıkıyordu. Mesajda ‘’Yeni bir iOS güncellemesi var. Lütfen iOS 12 beta’dan güncelleyin’’ yer alıyordu. Yeni yayınlanan güncellemeyle bu sorun ortadan kalkıyor. Kayıtlı geliştiricilerin yeni iOS 12 beta sürümünü Apple’ın Geliştirici Merkezi’nden veya uygun sertifikayı yükledikten sonra havadan indirebileceğini belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 12’nin final sürümüne sayılı günler kaldı

iOS 12, sunduğu yeniliklerle kullanıcılara yepyeni deneyimler kazandırıyor. Dünya Geliştiriciler Konferansı’nın yıldızı olan işletim sistemi, performans iyileştirmelerinin haricinde sunduğu yeniliklerle de dikkat çekiyor. İşletim sistemi, performansa odaklanan bir işletim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. 2013’ten bugüne kadar tüm iOS cihazlarına iOS 12 yüklenebiliyor. İşletim sistemi, uygulamaların çok daha hızlı açılmasına imkan tanıyor. İşletim sistemi, iPhone ve iPad’de günlük işleri daha hızlı ve duyarlı hale getiriyor. İşletim sistemi tüm sistemde performans iyileştirmeleri sunuyor. Kamera yüzde 70’e kadar daha hızlı açılıyor, klavye yüzde 50’ye kadar daha hızlı görüntüleniyor ve yazı yazarken daha fazla duyarlılık sunuyor.

İlginizi çekebilir

Apple’ın en son tanıttığı saat