reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

iOS 12
iOS 12
iOS 12
iOS 12
iOS 12
iOS 12
iOS 12
iOS 12

iOS 12’de olması arzulanan yenilikler

iOS 11’in indirmeye sunulmasının ardından gözler önümüzdeki yıl yayınlanacak iOS 12’ye çevrilmiş durumda. iOS 6’dan iOS 7’ye geçişte radikal bir tasarım değişikliğine imza atan Apple’ın iOS 12’de yeni özelliklere yer vereceği konuşuluyor.

Final sürümü önümüzdeki yılın eylül ayında yayınlanması beklenen işletim sistemiyle ilgili yeni bir haberi sizlerle paylaşmak istiyoruz. iOS News And More iOS 12’de yer alması arzulanan paylaştı. iOS 12’nin yepyeni bir tasarımla gelmesini bekleniyor, işletim sisteminde aynı zamanda yeni bildirimlerin de olacağını söylüyor. Apple bilindiği üzere iPhone X’da OLED ekran tercihinde bulunmuş ve bu sayede telefon siyahları çok daha gerçekçi sunmaya başlamıştı. Teknolojiye yakın isimler OLED ekranla birlikte iOS 11’de karanlık modunun geleceğini düşünmüştü. iOS 11’e bu özelliğin gelmemesi kafalarda soru işareti oluşmasına neden olmuştu. Yeniden tasarlanan uygulama ikonları, FaceTime grup araması ve iki farklı uygulamayı aynı anda çalıştırma gibi özelliklerin olacağı belirtiliyor.

iOS 12’de sürekli açık ekran özelliği olacak mı?

Yeni duvar kağıtlarının da yer alması beklediğimiz iOS 12’de Samsung telefonlarından alışık olduğumuz sürekli açık ekran özelliğinin de olacağı iddia ediliyor. Ekran konusunda enerji tasarrufu sağlayan OLED teknolojisi sayesinde bu özelliğin mümkün olacağı dile getiriliyor. iOS 12 hakkında yeni iddialar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, takipte kalın. Peki ya siz iOS 12’de ne tür yenilikler olmasını isterdiniz?