reklamı kapat

POPÜLER

iOS 7.0.6 güncellemesi yayınlandı

Apple, iOS işletim sisteminde yer alan hata ve açıkları gidermeye devam ediyor. Buna göre güvenlik odaklı iyileştirmelerin yer aldığı 7.0.6 sürümünü indirmeye sunan Apple, daha kararlı bir işletim sistemiyle karşımıza çıkıyor.

Apple, 7.0 sürümüyle birlikte köklü değişikliklere imza attığı mobil işletim sistemini geliştirmeye devam ediyor. Yayınlanan ufak çaplı  güncelleme paketleriyle mevcut açıkları kapatan firma, kısa süre önce 7.0.6 ile mağazadaki yerini aldı. iPhone, iPad ve iPod touch için geçerli olan güncellemede 11b651 kod numaralı, SSL bağlantısı doğrulama için kritik bir düzeltme yer alıyor. Diğer taraftan iPhone 3GS ve dördüncü nesil iPod touch için iOS 6.1.6 güncellemesini paylaşan Apple, eski cihaz sahiplerini unutmadığını da gösteriyor. iOS 7.0.6’yı “Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme” seçeneği aracılığıyla kurabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iOS 7.0.6 güncellemesi yayınlandı” için 7 cevap

 1. eksi dedi ki:

  allah aşkına telefonum açılmıyor itunes diyor fabrika ayarları diyor biri beni aydınlatsın

 2. alper dedi ki:

  kares

 3. ismail dedi ki:

  yükledim telefon siyah ekranda kapandı bune ya

 4. Okan Çelik dedi ki:

  İfaith programı ile imzalanmış olan ios 6 sürümünü yükledim ardından.ios 7.0.6 güncellemesinin geldiğini gördüm.Arkadaşım güncellemeyi yaptı ciddi anlamda hatalar giderilmiş efektlerinden tut herşeyi.İOS’un yeri ayrıdır.Androide senede bir güncelleme gelirken İOS hafta bir güncelleme gerçekleştirerek sistemi stabilleştirip appstoreda bulunun uygulamaları sürümüne optimeze etmeyi başarıcak gibi görünüyor

 5. zafer dedi ki:

  telefonu maffettı kurtarmaya calısıorum telefonu iphone dan kurtulun skm ypcanız ios programını

 6. nsezgin dedi ki:

  yapmayın, jailbreaksiz ipad 3 açılmadı bir daha… :…(

 7. çakıcı dedi ki:

  güncelledim az önce, sorun yok stabil…