reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro için indirim fırsatı; işte 128 GB’lık modelin yeni fiyatı

iPhone 13 Pro şu anda Apple’ın iddialı akıllı telefonu olsa da iPhone 12 Pro da halen sunduğu performansla dikkatleri üstüne çekiyor.

Piyasadaki en hızlı akıllı telefonlardan olan modelin satış fiyatında indirim yapıldı. Yaklaşık 15.000 TL‘lik fiyata satılan telefon yapılan indirimle birlikte şu anda 14.029 TL‘ye satılıyor. 128 GB’lık ve gümüş renkli model için bu fiyat geçerli. Telefonun diğer renkleri 15.000 TL’ye yakın bir fiyatla kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Telefon Ceramic Shield adı verilen bir korumayla geliyor. Bu koruma telefonu iPhone 11’lere kıyasla daha iyi koruyor. Telefonun kalbinde 5 nm üretim sürecinden çıkan ilk mobil işlemci A14 Bionic mevcut. Telefonda 2.532 x 1.170 piksel çözünürlüklü 6,1 inç XDR OLED ekran yer alıyor. Ekran geniş renk aralığına ve True Tone teknolojisine de destek veriyor.

iPad Air‘de de kullanılan bu işlemci, hem performans hem de verimlilik konusunda iddialı bir işlemci olarak öne çıkıyor. iPhone 13 Pro şu anda en iyi kameraya sahip iPhone modeli olsa da iPhone 12 Pro da kamera performansıyla göze çarpıyor. 12 megapiksel F1.6 geniş açı, 12 megapiksel F2.4 ultra geniş açı ve 12 megapiksel F2.2 telefoto kameralar telefonda karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 Pro, ProRaw özelliğiyle geliyor

Pro modelinde optik bozulmaları azaltan 7P lens yapısı da kullanılıyor. Telefonda ayrıca Apple ProRAW özelliği de yer alıyor. Bu sayede fotoğraf makinelerinde de olduğu gibi fotoğrafın tüm dinamik aralığı düzenleme için kullanıcıya sunuluyor. Telefonun detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iPhone 12 Pro

İlgili video

iPhone 12 Pro’nun resmi tanıtım videosu