reklamı kapat

POPÜLER

Apple makro iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro merkezli makro fotoğraf yarışması için başvuru bitiyor

Apple, geçtiğimiz haftalarda iPhone 13 Pro / Pro Max sahipleri arasında makro fotoğraf yarışması düzenlediğini duyurdu. İşte bu yarışma için başvuru bitiyor.

iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max modelleri, biliyorsunuz Apple’ın ultra geniş açı kamera üzerinden makro fotoğraf çekebilen ilk telefonları oldu. Bu telefonlar özelinde “Shot on iPhone Challenge” fotoğraf yarışması düzenleyen firma, kullanıcılardan çektikleri makro fotoğrafları paylaşmasını istemişti. İşte bu paylaşım süreci yarın yani 16 Şubat tarihinde bitiyor. Bu açıdan katılmayı düşünenlerin paylaşımlarını artık yapması gerekiyor. Apple’dan konu hakkında yapılan resmî açıklama ve paylaşım yolları ise tam olarak şöyle:

“Yarışmaya katılmak için iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max ile çektiğiniz en iyi makro fotoğraflarınızı, #ShotoniPhone ve #iPhonemacrochallenge etiketlerini kullanarak Instagram ve Twitter’da paylaşın.

Weibo kullanıcıları #ShotoniPhone# ve #iPhonemacrochallenge# etiketlerini kullanarak yarışmaya katılabilirler. Lütfen fotoğrafınızı çekerken hangi iPhone modelini kullandığınızı açıklamaya ekleyin. Dilerseniz en yüksek çözünürlükteki fotoğraflarınızı, dosyayı “ad_soyadı_macro__iPhonemodeli” biçiminde adlandırarak mail yoluyla [email protected] adresine de gönderebilirsiniz.

Konu satırında “Shot on iPhone Macro Challenge Submission” yazmalıdır. Fotoğraflar doğrudan kamerayla çekilmiş haliyle veya Fotoğraflar uygulamasında Apple’ın düzenleme araçları kullanılarak ya da üçüncü taraf yazılımlarla düzenlenmiş şekliyle gönderilebilir.

25 Ocak 2022 06:01 (PST) ile 16 Şubat 2022 23:59 (PST) arasında yapılan gönderimler kabul edilecektir. Yarışmaya katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. Yarışmaya Apple çalışanları veya onların birinci derece yakınları katılamaz.”

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle