reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store ücretsiz olarak bu sefer Windbound veriyor

Epic Games Store tarafından verilen yeni ücretsiz oyun Windbound oldu ve verilecek bir sonraki ücretsiz oyun da duyuruldu.

Epic Games Store üzerinde ücretsiz olarak verilen yeni ücretsiz oyun Windbound sevindirdi. Daha önce 109 TL‘ye satılan ve 17.02.2022 saat 19:00’a kadar ücretsiz olacak oyun için verilen resmi detaylar ise şöyle: “Gemi kazası sonrası ıssız bir adaya düştün. Hayatta kalmak için karayı ve tehlikeli denizleri dolaş, keşfet ve her duruma uyum sağla. Kara adlı bir savaşçı olarak şiddetli bir fırtınaya yakalandın ve kabilenden ayrı düştün.

Teknenden düşerek dalgalı suların merhametine kaldın ve gizemli bir cennet olan Yasaklı Adaların kıyılarına savruldun. Teknesiz, yemeksiz ve aletsiz bir şekilde sadece hayatta kalma isteğin ve yeteneğinle bu harika adanın zengin kaynaklarını keşfet. Avlanmak ve doğanın vahşi ama aynı zamanda fantastik yaratıklarına karşı kendini savunmak için aletler ve silahlar üret.

Uzaklardaki adaları ve onların topraklarına yayılmış harabeleri keşfederken, geçmişin sırları ve geleceğin işaretleri ortaya çıkıyor. Tüm bunların ardındaki gizemi çözersen evin yolunu bulmaktan daha fazlasıyla karşılaşabilirsin.”

Epic Games Store tarafından verilecek bir sonraki ücretsiz oyun ise Brothers – A Tale of Two Sons olacak. Bu oyun henüz satılmıyor ve 17 Şubat-24 Şubat tarihleri arasında ücretsiz olacak.

İlginizi Çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti