reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 4’ün tek eksisi deklanşör diyenlere Red Pop

iPhone 4‘te kamera tuşunun bulunmamasından şikayetçi olan birçok kişi vardı. Seslerini duyurmuş gibi görünüyorlar çünkü Beep Industries, Red Pop adını verdiği yeni aksesuarını duyurdu. iPhone 4’le fotoğraf çekmenin tek eksisinin deklanşör olduğunu düşünen firma, bunu geri getirmeye karar vermiş ve ortaya böyle bir ürün çıkmış. iPhone’un alt kısmını içine alacak şekilde bir tasarıma sahip olan ve dock ünitesi olarak işlev yapan Red Pop, fotoğraf çekme hızını artırıyor ve çekerken yaşanan titreşimi engelliyor. App Store’dan indirilebilen Red Pop uygulaması ile de Red Pop, iPhone 4’e takıldığında telefondaki fotoğraflar Twitter ve Facebook’ta paylaşılabiliyor, istenirse e-posta ile gönderilebiliyor. Cihazı beğendiyseniz Kickstarter’dan bir parça bağış yaparak satın alma listesine eklenebilirsiniz.
Red Pop
Red Pop

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone 4’ün tek eksisi deklanşör diyenlere Red Pop” için bir cevap

 1. Sami dedi ki:

  Sizden ayrıca iPhone 4 Nuu minikey incelemesi bekliyorum. Son sayınızda ufak bir yerde yer vermissiniz ama bu cihaz tam olarak nedir ne degildir bilen yok. Yurt dısı fiyatı 75$ dan başlıyor. İPhone 4 herkezin şımarık cocuğu, olay ona ciciler almaya gelince kimse parasına acımıyor. Ki bende oyleyimdir. Ama bu fiyat ile cihaza hiç azimsanmayacak kadar bir kalınlık veriyor. İlk sizin yazınızda rastladım; kes kopyala yapistir kısayolu olduğunu. Bu güzel bir ayrıntı. Peki bu cihazı bu kadar kabalastirmaya değecek başka hangi özellikleri var. İste bu soruya da en güzel cevabı sizin vereceğinize inanıyorum.

  Merak edilen sorular.
  Bu aparat ile bazı oyunları oynama vede yönetmek mümkün oluyor mu? (gereksiz de olsa sorulan bir soru sürekli)
  Madem bu kadar kalinlastiriyor acaba dahili bataryası kaç gün idare ediyor? Malum Bluetooth uzerinde bağlanıyor. Buda pil sarfiyati yuksek demek. Hem iPhone hemde minikey adına tabiki.
  Resmi olarak tr de satılmaya başlarsa acaba TR karakterli klawye olarak mı çıkar bilemiyorum ama iPhone da açıkcası ı harfini çıkarmak için i harfi üzerine basili tutmaktan sıkıldım.

  Hersey bir yana artık kullandığım hersey tamamen dokunmatik. Bazen açıkcası özlüyorum eski fiziksel tuşları.