reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7

iPhone 7 Cupertino yakınlarında ortaya çıktı

iPhone 7 ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. MacRumors, iPhone 7’ye ait olduğu söylenen render çizimi Facebook sayfası üzerinden paylaştı. MacRumors’ta çalışan bir kameraman piyasada satılan iPhone’lardan farklı bir görünüme sahip iOS yüklü bir cihazı Cupertino yakınlarında gördüğünü iddia etti.

Kameramandan elde edilen bilgiye göre hazırlanan iPhone 7 render çizimine bakıldığında telefonun keskin köşelere ve çok ince bir çerçeveye sahip olduğu görülüyor. Daha önce ortaya çıkan iddialarda da telefonun mevcut modele kıyasla daha ince bir çerçeveye sahip olacağı iddia edilmişti. Eylül ayında duyurulması beklenen iPhone 7’nin farklı tasarımı haricinde işlemci, pil süresi ve kamera performansında da bir takım iyileştirmelerle birlikte gelmesi bekleniyor. iPhone 6s Plus’la yan yana görülen iPhone 7 sizce böyle bir tasarımla mı piyasaya sürülecek? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Our videographer saw a mysterious phone running iOS near Cupertino over the weekend, which didn’t look like any existing…

Posted by MacRumors on 18 Şubat 2016 Perşembe