reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7 Plus’ın yeni tanıtımı kameranın marifetlerine odaklanıyor [Video]

Her ne kadar Apple sevenler iPhone 8’de dair iddialara kendini kaptırmış olsa da, firma satışta olan modellerin unutulmasını da istemiyor. iPhone 7 Plus‘a özel olarak hazırlanan yeni tanıtım filmi bu akıllı telefonun kamerasına, özellikle de portre modunun marifetlerine odaklanıyor.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz eylül ayında piyasaya sürülen iPhone 7 Plus özellikle kamerasının özellikleriyle öne çıkıyor. Kısaca hatırlamak gerekirse cihazda 12 MP geniş açılı ve 12 MP telefoto olmak üzere çift arka kamera bulunuyor. İki kat optik yakınlaştırma, on kata kadar dijital yakınlaştırma özelliklerine sahip olan cihaz aynı zamanda 4K video kaydına olanak sağlıyor. Dolayısıyla hem fotoğraflarda hem de videolarda kalite vadediyor.

Apple tarafından The City ismiyle paylaşılan yeni tanıtım ise iPhone 7 Plus’ın kamerası ile fotoğraf çekerken netleme yapmanın ne kadar kolay olduğunu gözler önüne seriyor. Şangay’da çekilen reklamda iPhone 7 Plus’ın portre moduna getirilmesiyle etraftaki kalabalık kayboluyor. Böylece cihazın sahipleri “sevdikleri şeylere rahatça odaklanma” fırsatı buluyor. Hem de istenmeyen detaylar veya görüntüler rahatça net alanın dışında bırakılabiliyor.

Walter Martin’in Sing to Me parçasına yer verilen iPhone 7 Plus’a ait yeni reklam filmini haberimizin girişinde, bu ilgi gören akıllı telefona dair tüm özellikleri ise bu haberimizde bulabilirsiniz.