reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7 ve Apple Watch Series 2 ön siparişte

Apple’ın geçtiğimiz gün düzenlemiş olduğu etkinlikte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte tanıtılan yeni nesil Apple Watch, online olarak resmi site üzerinden ön siparişe açıldı.

Meraklılarıları tarafından üzün bir süredir beklenen Apple’ın yeni nesil akıllı saat serisi olan Apple Watch Series 2 resmi site üzerinden ön sipariş ile satışa sunuldu. Bir önceki nesline göre yüzde 50 daha hızlı olan ve 2 kat daha kaliteli grafikler ile beraber gelen yeni nesil Apple Watch, dışarı kullanımda eski nesline göre çok daha parlak bir ekran deneyimi sunuyor. Dahili GPS ve suya dayanıklılık özelliklerini de barındıran serinin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

369 dolardan Sport modeli ile ön siparişe açılan Apple Watch serisinin 549 dolarlık paslanmaz çelikten ve 1.249 dolarlık seramik kaplamalı opsiyonları da kullanıcılara sunuluyor. Birinci neslin özellikleri geliştirilmiş model ise 269 dolardan satışa sunuluyor. Yeni nesil iPhone 7 649 dolardan, iPhone 7 Plus 769 dolardan başlayan fiyatla kullanıcılara sunulacak. Apple’ın yeni nesil ürün yelpazesi 16 Eylül’de resmi olarak satışa çıkacak.

YORUMLAR