reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 8 ve iPhone 7s yan yana göründü

22 Mayıs 2017

Yeni iPhone modellerinin tanıtılmasına aylar kaldı ve cihazlarla ilgili yeni bilgiler hızla gelmeye devam ediyor. iPhone 8 ve iPhone 7s’in tasarım hatları genel olarak artık netleşmiş desek yanlış olmaz sanırız. Yeni yayınlanan görselde merakla beklenen iPhone modelleri yan yana görülebiliyor.

Sızdırılan görselde daha önce ortaya çıkan çizimlerden farklı bir görüntüyle karşılaşmıyoruz. Ancak en azından her üç telefonu da fiziki olarak yan yana görme ve tasarımsal farklılıklarına göz atma şansı yakalıyoruz. iPhone 7s Plus ve iPhone 7s daha önce de söylendiği gibi tasarım olarak herhangi bir fark barındırmıyor. Tıpkı iPhone 7’de olduğu gibi büyük ekranlı Plus modelinde çift kameraya yer veriliyor. Normal modelde ise tek kamera kullanılmaya devam ediyor. iPhone 8’in gövde boyutunun iPhone 7s’ten biraz daha büyük, Plus’tan ise küçük olduğu dikkat çekiyor. Fakat çerçevesiz ekranın kullanılacağı telefonun ekran boyutunun iPhone 7s’e göre daha büyük olacağını söylemek mümkün.

Kamera kısımları dışında telefonla ilgili herhangi bir detay görünmediği için diğer detaylar sır olarak kalmaya devam ediyor. Özellikle ön yüzün tam olarak nasıl görüneceği üzerindeki sır perdesi kalkmış değil. Görsellerin gerçekliği hakkında net bir bilgi olmadığı için bu sızıntıyı bir iddia olarak kabul etmek gerekiyor. Yeni iPhone’larla ilgili detayların önümüzdeki dönemlerde ortaya çıkmaya devam etmesi bekleniyor.

YORUMLAR