reklamı kapat

POPÜLER

Death Stranding Director's Cut

iPhone, iPad ve Mac’ler için Death Stranding Director’s Cut çıktı

Belirli iPhone, iPad ve aynı zamanda Mac bilgisayar modelleri için Death Stranding Director’s Cut oyunu çıkışını yaptı.

Hideo Kojima imzalı Death Stranding Director’s Cut söz verildiği tarihte iPhone 15 Pro modelleri ve Apple’ın M serisi çipleriyle donatılmış Mac’ler ile iPad’lerde oynanabilir hale geldi. Türkiye’de 599 TL fiyatı bulunan oyun için aktarılan özet açıklama ise şöyle: “Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima oyun türünün sınırlarını zorlayan bir deneyim sunuyor, artık bu deneyim kusursuz YÖNETMEN KURGUSU sürümünde daha da kapsamlı. Gelecekte Death Stranding olarak bilinen gizemli bir olay, ölülerle dirilerin arasında bir geçit açıyor ve öteki dünyadan fırlayıp gelen garip yaratıklar, kimsesiz toplumlar tarafından mahvedilen dünyada başıboş geziyor. Sam Bridges olarak görevin büyük bir kısmı yok edilen Amerika’daki son hayatta kalanları bir araya getirerek insanlığa umut sunmak. Bu paramparça dünyayı adım adım bir araya getirebilir misin? DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT, Mac’te MetalFX Upscaling gibi Metal 3 özelliklerinden tam olarak yararlanarak rakipsiz grafiksel doğruluk ve mükemmel performans sağlıyor. Ayrıca YÜKSEK KARE HIZI, FOTOĞRAF MODU ve Valve Corporation’ın HALF-LIFE serisinden ve CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077 oyunundan karışık İçerikler içeriyor. Social Strand System ile dünyanın dört bir yanından oyuncularla bağlantıda kal.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mac ve iOS

-Bu ürünün oynanabilmesi için iCloud’a giriş yapılmış ve iCloudDrive’ın etkinleştirilmiş olması gereklidir.

-Bu ürün çevrim dışı oynanabilir ancak Social Strand System özelliğinden tam kapsamıyla faydalanabilmek için ağ bağlantısı gereklidir. Çevrim içi oynamak, iletişim ücretlerine tabi olacaktır.

Yalnızca iOS sürümü için

-Bu ürünü ilk defa oynarken ek verileri indirmeniz gerekecektir. Yaklaşık 13 GB boyutunda veri indirdikten sonra oyunu başlatabilirsiniz ancak oyunda ilerledikçe ek indirmeler yapılacaktır. İndirmeler yaklaşık olarak toplam 50 GB boyutunda olacaktır. Ek dillerde seslendirme verileri kullanıldığında ek indirmeler yapılır.”

Death Stranding Director’s Cutyanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER