reklamı kapat

POPÜLER

iPhone’unuzu şipşak fotoğraf makinesine dönüştürün [Video]

27 Mayıs 2017

Fotoğraf çekmek istediğimizde artık akla gelen ilk alternatif her daim yanımızda taşıdığımız akıllı telefonlar oluyor. Dolayısıyla kıymetli tüm anlar telefonumuzda birikmeye başlıyor. Fakat kimi zaman bu anları fiziksel fotoğraflara dönüştürmek istiyoruz. Prynt Pocket bu noktada devreye giriyor.

Aslına bakarsanız Prynt anında fotoğraf basma işine 2014 senesinde adım atmıştı. Bu dönemde akıllı telefon kılıfı olarak yola çıkan ürün bir fotoğrafı 50 saniye gibi bir sürede basıyordu. Aradan geçen zamanla bu ürün daha da geliştirildi. Çok daha pratik, hafif ve hızlı bir hale geldi.

Telefon aksesuarı olarak hazırlanan Prynt Pocket, iPhonelarla uyumlu olarak çalışıyor. Telefonla cihaz arasındaki bağlantı Lightning girişinden sağlanıyor. O anda çektiğiniz veya çoktan telefonunuzda bulunan fotoğrafları hızlı bir şekilde basmaya olanak sağlıyor. Cihaz 2×3 boyutunda suya dayanıklı ZINK baskı kağıtlarını kullanıyor. Bu sayede fotoğraf basarken mürekkebe ihtiyaç duyulmuyor. Prynt Pocket aynı zamanda özel bir fotoğraf uygulamasına sahip. Bu uygulama hem fotoğraf düzenlemeye hem de Prynt kullanan diğer insanların çalışmalarını takip etmeye olanak sağlıyor.

Prynt Pocket‘e sahip olmak için 150 euroyu gözden çıkartmak gerekiyor. Fotoğraf baskı kağıtlarının ise 40lı paketleri 20 eurodan alıcı buluyor. Prynt’in yeni versiyonu 30 Mayıs’tan itibaren alıcılara gönderilmeye başlanacak.

VİDEO

YORUMLAR