reklamı kapat

POPÜLER

iRobot
iRobot
iRobot

iRobot süpürgeler için yeni indirim fırsatı başladı; işte detaylar

iRobot için yeni bir indirim fırsatı duyuruldu. Şirket, yeni evlenenlere veya evini değiştirmek isteyenlere özel yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor.

Kullanıcılar robot süpürgeleri veya robot paspasları ”EV15” koduyla satın alabiliyor. Kampanya 6-19 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak. Kullanıcılar yeni piyasaya sürülen J7 ve J7+ modellerini de indirimli satın alabiliyor. Bu modeller Precision Vision teknolojisiyle dikkat çekiyor.  Süpürgeler evcil hayvan atıkları, kablo ve çorap gibi engelleri algılayarak bunlardan kaçınabiliyor.

Bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz iRobot i7 modeli de indirimli olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Robot süpürge Türkçe dil destekli uygulamayla geliyor. Süpürge seçilen belli bir alana yönlendirilebiliyor. Kullanıcılar yine uygulama üzerinden robotun girmesini istemedikleri alanları belirleyebiliyor. Robot süpürgede haftada belirli günler ve zamanlar belirleyip süpürgenin otomatik olarak çalışmasını sağlanabiliyor. Otomatik süpürge evden ayrıldığınızda da bunu algılayıp süpürme işlemine başlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyatlı iRobot süpürgeler için de indirim geçerli

Roomba i3 ve i3+ modelleri çift kauçuk fırçayla ve kenar süpürme fırçasıyla geliyor. iRobot süpürgelerde gördüğümüz patentli Aeroforce 3 aşamalı temizlik sistemine sahip olan süpürge hem sert zeminde hem de halılarda güçlü performans vadediyor. Birbirine zıt yönde hareket eden çift kauçuk fırça sistemiyle fark yaratan süpürgeler kauçuk fırçalarıyla saç ve tüy gibi atıkları etrafına dolamadan direkt olarak toz haznesine aktarıyor. Kampanya kapsamında diğer iRobot süpürge modelleri için de indirim geçerli.

İlginizi çekebilir: Yerli otomobil tasarlayan firmadan geleceğin traktörü