reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

iRobot i7
iRobot
iRobot

iRobot robot süpürgeler ve paspaslar için yeni indirim fırsatı

iRobot robot süpürgeler için yeni bir indirim fırsatı başladı. iRobot’un bahara özel başlattığı kampanya kapsamında robot süpürgeler ve Braava robot paspaslar yüzde 10 indirim fırsatıyla satılıyor.

Kampanya 1-11 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak. Kullanıcılar robot süpürgeleri veya robot paspasları ”BAHAR10” koduyla satın alabiliyor. Kampanya sürecinde satın alınan her robot paspas ve robot süpürge için sokak hayvanlarına 2 kilogram mama desteği de sağlanıyor. Bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz iRobot i7 modeli de indirimli olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Robot süpürge Türkçe dil destekli uygulamayla geliyor. Süpürge seçilen belli bir alana yönlendirilebiliyor. Kullanıcılar yine uygulama üzerinden robotun girmesini istemedikleri alanları belirleyebiliyor. Robot süpürgede haftada belirli günler ve zamanlar belirleyip süpürgenin otomatik olarak çalışmasını sağlanabiliyor. Otomatik süpürge evden ayrıldığınızda da bunu algılayıp süpürme işlemine başlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iRobot Roomba i3 ve i3+ modelleri de indirimli satılıyor

Roomba i3 ve i3+ modelleri çift kauçuk fırçayla ve kenar süpürme fırçasıyla geliyor. iRobot süpürgelerde gördüğümüz patentli Aeroforce 3 aşamalı temizlik sistemine sahip olan süpürge hem sert zeminde hem de halılarda güçlü performans vadediyor. Birbirine zıt yönde hareket eden çift kauçuk fırça sistemiyle fark yaratan süpürgeler kauçuk fırçalarıyla saç ve tüy gibi atıkları etrafına dolamadan direkt olarak toz haznesine aktarıyor. Kampanya kapsamında diğer iRobot süpürge modelleri için de indirim geçerli.

İlginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın