reklamı kapat

POPÜLER

iRobot

iRobot süpürgeler için kasım ayına özel indirim fırsatları

iRobot, Kasım ayına özel indirim fırsatları duyurdu. Kasım ayı için geçerli olacak indirim kampanyasında robot süpürgeler ve robot paspaslar yüzde 20’ye varan indirimle satın alınabiliyor. Roomba i5+i7, i8+, j7+ ve S9+ robot süpürgelerle birlikte Braava Jet M6 paspas da daha uygun fiyata temin edilebiliyor.

Robot süpürgelerin bazı modellerinde Clean Base otomatik kir boşaltma istasyonu da sunuluyor.  Bu modellerde kir, toz ve kalıntılar, polen ve küfün yüzde 99’unu yakalamak için alerjen engelleme malzemesi kullanan AllergenLock torbalarına otomatik olarak aktarılıyor. Imprint Link teknolojisi sayesinde, Roomba robot süpürge süpürme işlemini tamamladıktan sonra Braava jet m6 robot paspasa otomatik olarak bir talimat gönderiyor ve böylece Braava robot paspas silme işlemine başlıyor. iRobot’un yeni robot modelleri yüksek emiş gücü ve birbirine zıt yönde hareket eden çift kauçuk fırçasıyla da göze çarpıyor. Robot süpürgeler halı liflerin arasında biriken küçük parçacıklarla birlikte saç ve evcil hayvan tüylerini süpürebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iRobot Roomba i8 modeli paspas özelliğiyle fark yaratıyor

Kısa bir süre önce Türkiye’de satışa suunlan Roomba i8+ de indirimli olarak temin edilebiliyor.  Roomba Combo i8+, hem süpürme hem de paspas işlemi yapabiliyor.  Daha önceden incelemesini paylaştığımız Roomba i7 ise sadece süpürme işlemi yapabiliyordu. Roomba i8+’a geri önecek olursak Siri ile sesi olarak kontrol edilebilen süpürgede iAdapt 3.0 adı verilen bir navigasyon sistemi kullanılıyor. Bu teknoloji ve bünyesinde barındırdığı kamera, engelleri ve mobilyaları algılabiliyor. 24.490 TL’lik fiyat etiketine sahip olan süpürge yapılan indirimle şu anda daha uygun fiyata satılıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER