reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro

Mate 30

Huawei Mate 30 Pro

Mate 30 Pro

İşte Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro’nun tüm renk seçenekleri

19 Eylül tarihinde lanse edilecek Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro modellerinin tüm renk seçenekleri ortaya çıktı. Burada Mate 30’un arkası da netleşmiş oldu.

Çok yakında Huawei Mate 30, Mate 30 Lite, Mate 30 Pro ve Mate 30 RS Porsche Edition ile tanışıyoruz. Amerika ambargosu nedeniyle Android lisansları alınamayan telefonlar, bu açıdan Türkiye gibi birçok pazara Çin’e oranla çok geç getirilecek hatta hiç getirilmeyecek deniyor. Ancak bu detay modeller için oluşan heyecanı bitirmiyor. Bu heyecanı körükleyen isimlerin başında da Evan Blass geliyor. Kısa süre önce telefonların bazı resmi basın görsellerini yayımlayan sızıntı uzmanı, bu sefer Mate 30 ve Mate 30 Pro modellerinin tüm renk seçeneklerini karşımıza getirdi. Görebileceğiniz üzere yuvarlak kamera modülü ve onu saran ilginç halkanın tercih edildiği ortak bir arka tasarımı paylaşan telefonlar, renk konusunda da farklılaşmıyor. Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz üzere telefonlar dört farklı renk seçeneğiyle yolda bulunuyor. Bunlar arasından en çok yeşil dikkat çekecek gibi dururken, en baştaki “Space Silver” da en çok öne çıkarılan renk seçeneği olacak izlenimi yaratıyor. Bu renk Huawei Mate 30 ailesinin lansman rengi olacak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei Mate 30 Pro

Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro

Mate 30

Huawei Mate 30 Pro

Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro çok güçlü olacak

Modeller ortak olarak güçlerini yeni nesil 7 nm üretim sürecinden çıkan Kirin 990 işlemciden alacak. Kısa süre önce tanıtımı yapılan Kirin 990’ın, 5G modem entegre edilmiş bir versiyonu da bulunuyor. Bu açıdan telefonların 5G’li versiyonlarını da belirli pazarlarda satışa sunulacak deniyor.

İlgili Video