reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 9 Pro 5G

Xiaomi Mi 9 Pro 5G için heyecanı artıran yeni paylaşım

Xiaomi Mi 9 Pro 5G modelinin gündemden indirilmesine izin verilmiyor. Firma yeni modeli için paylaşımlara aktif olarak devam ediyor.

Resmi olarak Xiaomi Mi Mix 4 / Mi Mix 5G ile beraber 24 Eylül tarihinde tanıtılacak akıllı telefon modeli Xiaomi Mi 9 Pro 5G, çok merak edilen cihazlar arasında yer alıyor. Kısa süre önce gördüğümüz kadarıyla kavisli kenarlara ve bir damla çentiğe sahip olacak akıllı telefon, yeni bir resmi poster paylaşımı daha aldı. Telefonun alt kısmını üst kapalı olarak gözler önüne seren bu poster, model için heyecanı gerçekten artıyor. Firmanın 5G desteğine sahip ikinci modeli ve bu altyapıda en ucuz akıllı telefonu olacak denilen cihaz, Türkiye’de satılmayacak telefonlar arasında yer alıyor. Ancak Türkiye’nin 5G dönemine geçmesiyle ilk gelecek telefonlardan olacak izlenimi oluşturan Mi 9 Pro 5G, bu açıdan gelecek için önemli bir telefon konumunda yer alıyor.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 9 Pro 5G hakkında başka neler biliyoruz?

Akıllı telefon 6,39 inç boyutunda QHD bir AMOLED ekran taşıyor ve 45W hızlı şarj destekli 4.000 mAh pille geliyor. Model gücünü ise yeni 7 nm Snapdragon 855 Plus işlemciden alıyor. Yani bir amiral gemisi olan telefonun, en üstte 12 GB RAM + 512 GB depolama sunacağı da sızıntılar arasında yer alıyor. Telefonda 30W kablosuz şarj desteği de kesin olarak olarak bulunuyor. Firma hatırlarsınız kısa süre önce 4.000 mAh pili 69 dakikada kablosuz olarak doldurabilen bu teknolojinin resmi olarak duyurusunu yapmıştı.

İlginizi Çekebilir

OPPO, gelecek akıllı telefon tasarımını gösterdi