reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi 30W kablosuz şarj
Xiaomi 30W kablosuz şarj

Xiaomi’den yüksek hız sunan yeni kablosuz şarj teknolojisi

Teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden Xiaomi, kısa süre önce Mi Charge Turbo kablosuz şarj teknolojisinin tüm detaylarını paylaştı.

Geçtiğimiz hafta ön duyurusu yapılan Xiaomi Mi Charge Turbo kablosuz şarj teknolojisi, artık tüm detaylarıyla karşımızda bulunuyor.  Sürekli olarak 5G dönemi için hazırlandığı aktarılan teknoloji, telefonlar için tam 30W kablosuz şarjı mümkün kılıyor. Birçok modelin kablolu şarj hızını geride bırakan bu teknoloji, gerçekten çok faydalı ve güzel gözüküyor. 4.000 mAh kapasitesindeki bir pili 69 dakika içerisinde tamamen, 25 dakika içerisinde ise yüzde 50 oranında doldurabilen teknoloji, genel olarak büyük zaman kazanı getiriyor. Şu an maksimum 20W kablosuz şarj sunan Xiaomi, bunu yeni cihazlarda hatırı sayılır oranda artırıyor. Bu yeni teknolojiyi destekleyen bir 30W kablosuz şarj cihazı da hazırlayan ve bunu teknolojiye destek veren ilk amiral gemisi modeli Mi 9 Pro 5G ile görücüye çıkaracağını aktaran firma, burada durmaya da niyetli görünmüyor. Çünkü 40W kablosuz şarjın üstünde de çalışılmaya başlandığı aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, Mi Charge Turbo kablosuz şarj ile sevindiriyor

Gelecek telefonların 10W gücünde oldukça yeterli bir ters kablosuz şarj koyacağını da aktaran firma, sektörün geri kalanı gibi pil kapasitesinde devrim yapamıyor ancak şarj sürelerini oldukça kısaltmak istiyor.

İlgili Video