reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi kablosuz şarj

Xiaomi’den heyecanlandıran kablosuz şarj duyurusu!

Teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden olan Xiaomi, 6 Eylül tarihinde kablosuz şarj teknolojisi ile alakalı önemli bir duyuru yapacak.

Akıllı telefon tarafında yenilikçi olmaya başlayan Xiaomi, heyecan uyandıran bir duyuruya daha hazırlanıyor. 6 Eylül tarihinde yani yarın yeni bir kablosuz şarj teknolojisini tanıtacak firma, bunun 5G dönemine özel olduğunu aktarıyor. Henüz çok fazla bilginin olmadığı bu yeni teknoloji, aşağıdaki postere göre kablolu ile kablosuz şarj hızını eşitleyecek gibi görünüyor. Gelecekte kablosuz şarjın kablolu şarjı geçeceğini de gösteren firma, şarj sürelerini kablosuz tarafta da ciddi şekilde düşürecek izlenimi oluşturuyor. 30W ya da daha hızlı bir sistemin tanıtabileceği tahmin edilen firma, yine çok daha yüksek bir değerlerle sürpriz yaratabiliyor deniyor. Son dönemde yeni teknolojilere ciddi şekilde önem veren firma, ses getiriyor.

Xiaomi kablosuz şarj

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, Super Charge Turbo isimli bir teknolojiye de sahip

Xiaomi, geçtiğimiz aylarda hatırlarsınız tam 100W gücünde bir kablo üstünden hızlı şarj teknolojisi tanıtmıştı. Bu teknoloji 4.000 mAh kapasitesindeki bir pili sadece 17 dakikada tamamen doldurabiliyor. Bu gerçekten inanılmaz görünürken, yüzde 50 doluluğa ise 7 dakikada çıkılabiliyor. Bu teknolojiyi henüz bir akıllı telefona koymayan teknoloji devi, Mi Mix 4 ile bu konuda bir sürpriz yapabilir deniyor.

İlgili Video