reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 9 Pro 5G

Xiaomi Mi 9 Pro 5G modelinden çok iddialı hızlı şarj detayları

Merakla beklenen yeni Mi 9 modeli Xiaomi Mi 9 Pro 5G, şarj konusunda çok iddialı geliyor. Bu konuda teknik detaylar artık netleşmiş durumda.

Resmi olarak Xiaomi Mi Mix 4 / Mi Mix 5G ile beraber 24 Eylül tarihinde tanıtılacak akıllı telefon modeli Xiaomi Mi 9 Pro 5G, Mi 9 ailesinin en iddialısı olarak yolda bulunuyor. Mi 9 ailesini gerçekten çok büyük hale getiren ve bu konuda durmaya niyeti bulunmayan Xiaomi, yeni modeliyle özellikle şarj konusunda ses getiriyor. Daha önce kesinleştiği üzere telefonda 30W hızlı kablosuz şarj desteği yer alıyor. Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan bu teknoloji, 4.000 mAh pili 69 dakikada kablosuz olarak doldurabiliyor.Yeni yapılan resmi paylaşıma göreyse Mi 9 Pro 5G modeli kablo üstünden 40W hızlı şarj sunuyor. Buna ek olarak modelin ters kablosuz şarj özelliği de yer alıyor. Ters kablosuz şarj ile diğer Qi destekli telefonlar / ürünler modelin arkasına konularak şarj edilebiliyor. Modelin burada 10W gücünde şarj sunduğu görülüyor ve bu da çok iyi duruyor. Karşılaştırmak adına 700 dolarlık iPhone 11’in kutusunda halen 5W gücünde şarj cihazı çıkıyor.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 9 Pro 5G için diğer detaylar şöyle

Akıllı telefon 6,39 inç boyutunda QHD bir AMOLED ekran taşıyor ve 4.000 mAh pille geliyor. Model gücünü ise yeni 7 nm Snapdragon 855 Plus işlemciden alıyor. Yani bir amiral gemisi olan telefonun, en üstte 12 GB RAM + 512 GB depolama sunacağı da sızıntılar arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO, gelecek akıllı telefon tasarımını gösterdi